Děkujeme za Váš zájem o nás

Jsme mladá společnost složená z nejkvalitnějších odborníků v automobilovém průmyslu. Naši zaměstnanci mají široké vědomosti a jsou odborníky v oblasti alternátorů, startérů a komponentů. V důsledku toho jsme schopni plně uspokojit požadavky našich zákazníků, pomoct a poskytnout profesionální služby.

Naším cílem je vytvořit komfortní spolupráci s Vámi. Chceme oslovit individuální zákazníky jak i majitele malých servisů, dílen ale i velkoodběratelé. Každý zákazník je pro nás důležitý.

Tímto přístupem se snažíme vytvořit skvělou atmosféru, velmi přátelskou spolupráci založenou na
znalostech a důvěře.

Naše znalosti zvyšují kvalitu našich služeb.Zákazníci nikdy nepochybují o správném nákupu u nás.Nabízíme v prodeji jak originální díly, tak i jejich levnější náhrady. Ale všechny tyto výrobky jsou velmi kvalitní a zákazník je vždy informován o tom, co ve skutečnosti nabízíme, díky tomu má každý z Vás možnost vybrat si ten nejvhodnější. Pokud si nejste jisti, můžete vše konzultovat s odborníky.

Pro zákazníky, kteří si cení ekologie a recyklaci produktů nabízíme repasované. Regenerace je prováděna kvalifikovanými mechaniky, takže tyto produkty za nižší cenu nových dílů, mohou nabídnout stejnou kvalitu a trvanlivost.

Roman Škutchan

Mobilní telefon 733 330 600
Email: [email protected]
Otevřeno: 09:00 – 17:00

U Vozovny 1116/4 areál tramvaje DPO , Ostrava-Poruba