Startér VOLVO F 406 F CATERPILLAR

4658 

8 skladem

ZarukaZnacka

12 V

3.00 KW

BOSCH



Katalogové číslo: S0198 Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
CATERPILLAR Various Models 01.1995-12.2000 01.1995-12.2000
MERCEDES BENZ Various Models
VOLVO F 406 3.9 09.1975-02.1986 09.1975-02.1986
VOLVO F 407 3.9 09.1975-02.1986 09.1975-02.1986

Make Model Engine Year
CATERPILLAR Various Models 1995 - 2000
MERCEDES BENZ Various Models
VOLVO F 406 3.9 [D39B] 1975 - 1986
VOLVO F 407 3.9 [D39B] 1975 - 1986

BOSCH 0001359020
BOSCH 0001359088
BOSCH 0001359117
BOSCH 0001367017
BOSCH 0001367048
BOSCH 9000044000
DELCO 19024261
FORD 1008224
OE RNL1775
OE RNL367048
OE RNL367077T
OPEL 2873D202