Startér S9295(LETRIKA) AS

9963 

2 skladem

ZarukaZnacka

12 V

3.20 KW

ISKRA / LETRIKA



Katalogové číslo: S9295(LETRIKA) Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
CASE 105 C 3.4 06.2013- 06.2013-
CASE 105 U 3.4 01.2008- 01.2008-
CASE 105 U PRO 3.4 07.2014- 07.2014-
CASE 110 U 3.4
CASE 115 U 3.4 01.2008- 01.2008-
CASE 120 3.4
CASE 130 3.4
CASE 55 C 3.2 12.2008- 12.2008-
CASE 580ST 3.4
CASE 590ST 3.4
CASE 60 3.2 01.2009- 01.2009-
CASE 65 C 3.2
CASE 65 C 3.2 12.2008- 12.2008-
CASE 65 V 3.2
CASE 695ST 3.4
CASE 70 3.2 01.2008- 01.2008-
CASE 75 C 3.2
CASE 75 C 3.2 12.2008- 12.2008-
CASE 75 F 3.2
CASE 80 3.2 01.2008- 01.2008-
CASE 85 A 3.2
CASE 85 C 3.4 02.2012- 02.2012-
CASE 85 F 3.2
CASE 95 C 3.4 02.2012- 02.2012-
CASE 95 U 3.4 01.2008- 01.2008-
CASE 95 U PRO 3.4 07.2012- 07.2012-
CASE SR200 3.2
CASE SR250 3.2
CASE SV250 3.4
CASE SV300 3.4
CLAAS 210 3.2
CLAAS 210 F 3.2
CLAAS 220 3.2
CLAAS 220 F 3.2
CLAAS 230 3.2
CLAAS 230 F 3.2
EUROMACCHINE FT 22 3.2
EUROMACCHINE J8-305 3.2
EUROMACCHINE LA 01 AO 3.2
EUROMACCHINE LA 01 SP 3.2
EUROMACCHINE LA 02 SP 3.2
EUROMACCHINE MP 01 IC 3.2
EUROMACCHINE MP 02 IC 3.2
EUROMACCHINE MP 03 IC 3.2
EUROMACCHINE TF 23 3.2
EUROMACCHINE TH 40 3.2
EUROMACCHINE TH 50 3.2
NEW HOLLAND 7030
NEW HOLLAND 7630 08.2007- 08.2007-
NEW HOLLAND 8030 08.2007- 08.2007-
NEW HOLLAND Patriot 250 4.5
NEW HOLLAND SP2500 4.5
NEW HOLLAND T4.105 3.4 01.2011-07.2013 01.2011-07.2013
NEW HOLLAND T4.105 3.4 07.2013- 07.2013-
NEW HOLLAND T4.105V 4.5 07.2013- 07.2013-
NEW HOLLAND T4.115 3.4 01.2012- 01.2012-
NEW HOLLAND T4.55 3.2 01.2013- 01.2013-
NEW HOLLAND T4.65 3.2 09.2011-07.2013 09.2011-07.2013
NEW HOLLAND T4.65V 3.2 07.2013- 07.2013-
NEW HOLLAND T4.75 3.4 09.2011- 09.2011-
NEW HOLLAND T4.75V 3.2 01.2013- 01.2013-
NEW HOLLAND T4.85 3.4 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND T4.85V 3.4 01.2011- 01.2011-
NEW HOLLAND T4.95 3.4 01.2011-07.2013 01.2011-07.2013
NEW HOLLAND T4.95 3.4 09.2013- 09.2013-
NEW HOLLAND T4020 3.2 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T4020V 3.2 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T4030 3.2 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T4030F 3.2 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T4040F 3.2 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T4040V 3.2 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T4050 4.5 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T4050V 4.5 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND T495V 4.5 07.2013- 07.2013-
NEW HOLLAND T5.105 3.4 07.2012- 07.2012-
NEW HOLLAND T5.115 3.4 07.2012- 07.2012-
NEW HOLLAND T5.95 3.4 07.2012- 07.2012-
NEW HOLLAND T6.110 4.5
NEW HOLLAND T6.120 4.5 01.2012- 01.2012-
NEW HOLLAND T6.130 4.5
NEW HOLLAND TD4020F 3.2 09.2009-10.2013 09.2009-10.2013
NEW HOLLAND TD4030F 3.2 09.2009-10.2013 09.2009-10.2013
NEW HOLLAND TD4040F 3.2 09.2009-10.2013 09.2009-10.2013
NEW HOLLAND TD5.105 3.4
NEW HOLLAND TD5.115 3.4
NEW HOLLAND TD5.85 3.2 01.2013- 01.2013-
NEW HOLLAND TD5.85 3.4
NEW HOLLAND TD5.95 3.4
NEW HOLLAND TD5010 3.2 01.2008- 01.2008-
NEW HOLLAND TK4020F 3.2 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND TK4020V 3.2 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND TK4030 3.2 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND TK4030F 3.2 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND TK4030V 3.2 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND TK4040 3.2 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND TK4040M 3.2 01.2009-07.2013 01.2009-07.2013
NEW HOLLAND TK4050 3.2 01.2009- 01.2009-
NEW HOLLAND TK4060 3.2 01.2009-07.2013 01.2009-07.2013
NEW HOLLAND TS6000 12.2007- 12.2007-
NEW HOLLAND TS6020 12.2007- 12.2007-
NEW HOLLAND TS6030 12.2007- 12.2007-
NEW HOLLAND TS6040 12.2007- 12.2007-
STEYR 4055 3.2
STEYR 4065 3.2
STEYR 4085 3.4
STEYR 4095 3.4
STEYR 4105 3.4
STEYR 4105 3.4 01.2013- 01.2013-
STEYR 4115 3.4

Značka Model Vyrobeno
CASE 105 C 3.4 2013
CASE 105 U 3.4 2008
CASE 105 U PRO 3.4 2014
CASE 110 U 3.4
CASE 115 U 3.4 2008
CASE 120 3.4
CASE 130 3.4
CASE 55 C 3.2 2008
CASE 580ST 3.4
CASE 590ST 3.4
CASE 60 3.2 2009
CASE 65 C 3.2
CASE 65 C 3.2 2008
CASE 65 V 3.2
CASE 695ST 3.4
CASE 70 3.2 2008
CASE 75 C 3.2
CASE 75 C 3.2 2008
CASE 75 F 3.2
CASE 80 3.2 2008
CASE 85 A 3.2
CASE 85 C 3.4 2012
CASE 85 F 3.2
CASE 95 C 3.4 2012
CASE 95 U 3.4 2008
CASE 95 U PRO 3.4 2012
CASE SR200 3.2
CASE SR250 3.2
CASE SV250 3.4
CASE SV300 3.4
CLAAS 210 3.2
CLAAS 210 F 3.2
CLAAS 220 3.2
CLAAS 220 F 3.2
CLAAS 230 3.2
CLAAS 230 F 3.2
EUROMACCHINE FT 22 3.2
EUROMACCHINE J8-305 3.2
EUROMACCHINE LA 01 AO 3.2
EUROMACCHINE LA 01 SP 3.2
EUROMACCHINE LA 02 SP 3.2
EUROMACCHINE MP 01 IC 3.2
EUROMACCHINE MP 02 IC 3.2
EUROMACCHINE MP 03 IC 3.2
EUROMACCHINE TF 23 3.2
EUROMACCHINE TH 40 3.2
EUROMACCHINE TH 50 3.2
NEW HOLLAND 7030
NEW HOLLAND 7630 2007
NEW HOLLAND 8030 2007
NEW HOLLAND Patriot 250 4.5
NEW HOLLAND SP2500 4.5
NEW HOLLAND T4.105 3.4 2011 - 2013
NEW HOLLAND T4.105 3.4 2013
NEW HOLLAND T4.105V 4.5 2013
NEW HOLLAND T4.115 3.4 2012
NEW HOLLAND T4.55 3.2 2013
NEW HOLLAND T4.65 3.2 2011 - 2013
NEW HOLLAND T4.65V 3.2 2013
NEW HOLLAND T4.75 3.4 2011
NEW HOLLAND T4.75V 3.2 2013
NEW HOLLAND T4.85 3.4 2009
NEW HOLLAND T4.85V 3.4 2011
NEW HOLLAND T4.95 3.4 2011 - 2013
NEW HOLLAND T4.95 3.4 2013
NEW HOLLAND T4020 3.2 2008
NEW HOLLAND T4020V 3.2 2008
NEW HOLLAND T4030 3.2 2008
NEW HOLLAND T4030F 3.2 2008
NEW HOLLAND T4040F 3.2 2008
NEW HOLLAND T4040V 3.2 2008
NEW HOLLAND T4050 4.5 2008
NEW HOLLAND T4050V 4.5 2008
NEW HOLLAND T495V 4.5 2013
NEW HOLLAND T5.105 3.4 2012
NEW HOLLAND T5.115 3.4 2012
NEW HOLLAND T5.95 3.4 2012
NEW HOLLAND T6.110 4.5
NEW HOLLAND T6.120 4.5 2012
NEW HOLLAND T6.130 4.5
NEW HOLLAND TD4020F 3.2 2009 - 2013
NEW HOLLAND TD4030F 3.2 2009 - 2013
NEW HOLLAND TD4040F 3.2 2009 - 2013
NEW HOLLAND TD5.105 3.4
NEW HOLLAND TD5.115 3.4
NEW HOLLAND TD5.85 3.2 2013
NEW HOLLAND TD5.85 3.4
NEW HOLLAND TD5.95 3.4
NEW HOLLAND TD5010 3.2 2008
NEW HOLLAND TK4020F 3.2 2009
NEW HOLLAND TK4020V 3.2 2009
NEW HOLLAND TK4030 3.2 2009
NEW HOLLAND TK4030F 3.2 2009
NEW HOLLAND TK4030V 3.2 2009
NEW HOLLAND TK4040 3.2 2009
NEW HOLLAND TK4040M 3.2 2009 - 2013
NEW HOLLAND TK4050 3.2 2009
NEW HOLLAND TK4060 3.2 2009 - 2013
NEW HOLLAND TS6000 2007
NEW HOLLAND TS6020 2007
NEW HOLLAND TS6030 2007
NEW HOLLAND TS6040 2007
STEYR 4055 3.2
STEYR 4065 3.2
STEYR 4085 3.4
STEYR 4095 3.4
STEYR 4105 3.4
STEYR 4105 3.4 2013
STEYR 4115 3.4

FIAT 47715266
FIAT 504388220
FIAT 84208918
FIAT 87583927
ISKRA / LETRIKA 11131279
ISKRA / LETRIKA 11131526
ISKRA / LETRIKA 11131570
ISKRA / LETRIKA 11131921
ISKRA / LETRIKA 11131971
ISKRA / LETRIKA 11132282
ISKRA / LETRIKA AZE4123
ISKRA / LETRIKA AZE4139
ISKRA / LETRIKA AZE4194
ISKRA / LETRIKA AZE4210
ISKRA / LETRIKA AZE4234
ISKRA / LETRIKA AZE4267
ISKRA / LETRIKA AZE4573
ISKRA / LETRIKA IS1189
IVECO 504015749
MAHLE MS24
MAHLE MS625OF