Startér CS683 VW T3 BENZYNA

2340 

6 skladem

ZarukaZnacka

12 V

0.96 KW

BOSCH



Katalogové číslo: S0077 Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
VW Transporter 1.6 01.1981-12.1982 01.1981-12.1982
VW Transporter 1.9 01.1983-07.1985 01.1983-07.1985
VW Transporter 1.9 08.1982-11.1986 08.1982-11.1986
VW Transporter 1.9 08.1982-11.1986 08.1982-11.1986
VW Transporter 1.9 08.1983-02.1989 08.1983-02.1989
VW Transporter 1.9 09.1982-07.1992 09.1982-07.1992
VW Transporter 1.9 12.1986-07.1992 12.1986-07.1992
VW Transporter 1.9 Syncro 11.1984-11.1986 11.1984-11.1986
VW Transporter 1.9 Syncro 12.1986-07.1992 12.1986-07.1992
VW Transporter 2.0 01.1981-12.1982 01.1981-12.1982
VW Transporter 2.0 02.1982-12.1982 02.1982-12.1982
VW Transporter 2.1 05.1986-07.1992 05.1986-07.1992
VW Transporter 2.1 06.1986-07.1992 06.1986-07.1992
VW Transporter 2.1 07.1985-04.1986 07.1985-04.1986
VW Transporter 2.1 08.1985-04.1986 08.1985-04.1986
VW Transporter 2.1 08.1989-07.1992 08.1989-07.1992
VW Transporter 2.1 10.1986-07.1992 10.1986-07.1992
VW Transporter 2.1 i 08.1989-07.1992 08.1989-07.1992
VW Transporter 2.1 Syncro 01.1986-04.1986 01.1986-04.1986
VW Transporter 2.1 Syncro 05.1986-07.1992 05.1986-07.1992
VW Transporter 2.1 Syncro 05.1986-07.1992 05.1986-07.1992
VW Transporter 2.1 Syncro 08.1985-04.1986 08.1985-04.1986
VW Transporter 2.1 Syncro 10.1986-07.1992 10.1986-07.1992

Značka Model Vyrobeno
VW Transporter 1.6 1981 - 1982
VW Transporter 1.9 1982 - 1986
VW Transporter 1.9 1982 - 1992
VW Transporter 1.9 1983 - 1985
VW Transporter 1.9 1983 - 1989
VW Transporter 1.9 1986 - 1992
VW Transporter 1.9 Syncro 1984 - 1986
VW Transporter 1.9 Syncro 1986 - 1992
VW Transporter 2.0 1981 - 1982
VW Transporter 2.0 1982
VW Transporter 2.1 1985 - 1986
VW Transporter 2.1 1986 - 1992
VW Transporter 2.1 1989 - 1992
VW Transporter 2.1 i 1989 - 1992
VW Transporter 2.1 Syncro 1985 - 1986
VW Transporter 2.1 Syncro 1986
VW Transporter 2.1 Syncro 1986 - 1992

BOSCH 0001208426
BOSCH 0001208428
BOSCH 0001208429
BOSCH 0001211251
BOSCH 0001211252
BOSCH 0001211253
BOSCH 0001211254
BOSCH 0986010470
BOSCH 0986014830
BOSCH B001208256
DELCO DRS0470
DELCO DRS4830
OE 101047RT
VAG 025911023
VAG 025911023A
VAG 025911023AX
VAG 091911023A
VAG 091911023B
VAG 091911023BX
VALEO 433335
VALEO 455625