Startér 12V 1.4KW

2790 

1 skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: CST14107AS Kategorie:
 

Popis

Značka Model Motorizaci Rok výroby od Rok výroby do Výkon KW Výkon KM
FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNE 1.8 TDCi 2002-06 2013-12 66 90
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P 1.8 Di 2002-06 2013-12 55 75
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P 1.8 TDCi 2002-06 2013-12 66 90

BOSCH 0986022840
DELCO REMY DRS3956
DELCO REMY DRS3956N
DELCO REMY RAS34067
DELCO REMY WS34067
FORD 1345314
FORD 1477973
FORD 2T1411000AA
FORD 2T1411000BA
FORD 2T1411000BB
FORD 2T1411000BC
FORD 2T1411000CA
FORD 4033064
FORD 4424968
FORD 4443760
MAGNETI MARELLI 063280034010
MAGNETI MARELLI 063721336010
MAGNETI MARELLI 63280034
MAGNETI MARELLI 63721336
MAGNETI MARELLI MQS1336
MAGNETI MARELLI MSN8034
VALEO 458380