Startér 12V 1.1KW OE VISTEON

3247 

2 skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: CST14115GS Kategorie:
 

Popis

Značka Model Motorizaci Rok výroby od Rok výroby do Výkon KW Výkon KM
FORD B-MAX (JK) 1.4 2012-10 66 90
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 2013-08 64 87
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 2013-08 66 90
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 2012-10 77 105
FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007-02 2010-09 74 100
FORD COURIER Box (J5_, J3_), COURIE 1.4 i 1996-04 1999-10 66 90
FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FIESTA M 1.25 i 16V 1995-08 2002-01 55 75
FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FIESTA M 1.4 i 16V, 1.4 i CLX 16V 1996-04 2002-01 66 90
FORD FIESTA IV (JA_, JB_), FIESTA M 1.6 16V Sport 2000-02 2002-01 76 103
FORD FIESTA V (JH_, JD_), IKON V (J 1.25 16V 2002-05 2008-06 55 75
FORD FIESTA V (JH_, JD_), IKON V (J 1.25 16V 2003-03 2008-06 51 70
FORD FIESTA V (JH_, JD_), IKON V (J 1.4 16V 2001-11 2008-06 59 80
FORD FIESTA V (JH_, JD_), IKON V (J 1.6 16V 2001-11 2008-06 74 100
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 2008-06 2017-04 44 60
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 2008-06 2017-04 60 82
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 2008-10 2012-09 71 97
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 2009-01 2017-04 71 97
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 2008-06 2012-09 88 120
FORD FIESTA VI Van 1.25 2009-01 60 82
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V 1998-10 2004-11 55 75
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V 1998-10 2004-11 74 100
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel, 1.6 GL 16 V 2002-01 2004-11 75 102
FORD FOCUS Clipper (DNW), FOCUS Tur 1.4 16V 1999-02 2004-11 55 75
FORD FOCUS Clipper (DNW), FOCUS Tur 1.6 16V 1999-02 2004-11 74 100
FORD FOCUS Clipper (DNW), FOCUS Tur 1.6 16V Flexifuel 2002-01 2004-11 75 102
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 2003-10 2007-03 74 100
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 2004-08 2007-03 85 115
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 2004-07 2012-09 59 80
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 2004-07 2012-09 74 100
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 2004-07 2012-09 85 115
FORD FOCUS II Convertible 1.6 2006-10 2010-09 74 100
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.4 2005-04 2012-09 59 80
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.6 2005-04 2012-09 74 100
FORD FOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 2005-04 2012-09 85 115
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, F 1.4 2004-07 2012-09 59 80
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, F 1.6 2004-07 2011-07 74 100
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_, F 1.6 Ti 2004-07 2012-09 85 115
FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012-02 86 117
FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012-02 88 120
FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010-07 2017-12 92 125
FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010-07 2018-05 77 105
FORD FOCUS III 1.6 Ti 2011-08 2017-12 63 85
FORD FOCUS Saloon (DFW) 1.4 16V 1999-02 2004-11 55 75
FORD FOCUS Saloon (DFW) 1.6 16V 1999-02 2004-11 74 100
FORD FUSION (JU_) 1.25 2004-08 2012-12 55 75
FORD FUSION (JU_) 1.4 2002-08 2012-12 59 80
FORD FUSION (JU_) 1.6 2002-08 2009-11 74 100
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 2007-03 2015-01 81 110
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 2007-03 2015-01 92 125
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 Ti 2007-03 2015-01 81 110
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 2007-03 2010-12 92 125
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 2007-03 2012-12 81 110
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 1997-11 2000-10 66 90
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 2000-08 2002-06 76 103
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 1997-03 2002-06 92 125
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 1999-06 2002-06 114 155
MAZDA 121 III (JASM, JBSM), 121 Mk I 1.25 1996-03 2003-04 55 75
MAZDA 2 (DY), DEMIO (DY) 1.25 2003-04 2007-06 55 75
MAZDA 2 (DY), DEMIO (DY) 1.4 2003-04 2007-06 59 80
MAZDA 2 (DY), DEMIO (DY) 1.6 2003-04 2007-06 74 100
VOLVO C30 (533) 1.6 2006-10 2012-12 74 100
VOLVO S40 II (544), S40 II Saloon (5 1.6 2005-01 2012-12 74 101
VOLVO V50 (545), V50 Estate (545), V 1.6 2005-01 2012-12 74 101

BOSCH 0001107043
BOSCH 0001107087
BOSCH 0001107407
BOSCH 0001107417
BOSCH 0001107499
BOSCH 0001107500
BOSCH 0001113010
BOSCH 0001113017
BOSCH 0986017060
BOSCH 0986017070
DELCO REMY 10459004
DELCO REMY 10459008
DELCO REMY 10459009
DELCO REMY 10459010
DELCO REMY 1100080
DELCO REMY 1100081
DELCO REMY 1100082
DELCO REMY 1100083
DELCO REMY 1100086
DELCO REMY 1100087
DELCO REMY 1100088
DELCO REMY 1100091
DELCO REMY 1101251
DELCO REMY 1101287
DELCO REMY 1101288
DELCO REMY 1101289
DELCO REMY 1105161
DELCO REMY 1105168
DELCO REMY 1105455
DELCO REMY 1105456
DELCO REMY 1105457
DELCO REMY 1105460
DELCO REMY 1105461
DELCO REMY 1105463
DELCO REMY 1105464
DELCO REMY 1105465
DELCO REMY 1105466
DELCO REMY 1105469
DELCO REMY 1105470
DELCO REMY 1105471
DELCO REMY 1105472
DELCO REMY 1105473
DELCO REMY 1105478
DELCO REMY 1105482
DELCO REMY 1116406
DELCO REMY 1117067
DELCO REMY 1117068
DELCO REMY 1117147
DELCO REMY 1117148
DELCO REMY 1117149