Startér 12V 1.1KW

1698 

4 skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: CST15102AS Kategorie:
 

Popis

Značka Model Motorizaci Rok výroby od Rok výroby do Výkon KW Výkon KM
RENAULT 19 I (B/C53_), 19 Â (B/C53_) 1.4 1988-01 1992-12 59 80
RENAULT 19 I (B/C53_), 19 Â (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 1989-01 1992-04 43 58
RENAULT 19 I (B/C53_), 19 Â (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 1988-09 1992-04 54 73
RENAULT 19 I (B/C53_), 19 Â (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 1988-09 1992-04 66 90
RENAULT 19 I (B/C53_), 19 Â (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 1989-06 1992-04 99 135
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_), 19 Â C 1.7 1991-07 1992-04 70 95
RENAULT 19 I Chamade (L53_), 19 Â Cha 1.4 (L532, L53P) 1988-07 1992-04 43 58
RENAULT 19 I Chamade (L53_), 19 Â Cha 1.7 (L53B) 1989-10 1992-04 54 73
RENAULT 19 I Chamade (L53_), 19 Â Cha 1.7 (L53C) 1988-07 1992-04 66 90
RENAULT 19 I Chamade (L53_), 19 Â Cha 1.8 16V (L53D) 1989-10 1992-04 99 135
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.4 1992-01 1995-12 59 80
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.4 (B/C535) 1992-01 1995-12 55 75
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.7 (B/C53B) 1992-04 1995-12 54 73
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.8 (5/353A) 1992-04 1995-12 66 90
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.8 (5/353F, B/C538) 1994-05 1995-12 79 107
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.8 (B/C538) 1992-04 1994-05 81 110
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.8 (B/C53Y) 1992-04 1995-12 65 88
RENAULT 19 II (B/C53_), 19 Mk II (B/C5 1.8 16V (B/C53D) 1992-04 1995-12 99 135
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 1.7 (D53C) 1992-04 1993-09 66 90
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 1.8 (853A) 1993-09 1996-06 66 90
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 1.8 (D53V, 853F, D53C) 1994-07 1996-06 79 107
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 1.8 (D53Y) 1992-04 1996-06 65 88
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.4 1992-05 1994-09 44 60
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.4 1994-10 1995-11 57 78
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.4 (L535) 1993-11 1995-12 55 75
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.7 1992-05 1995-11 55 75
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.7 (L53B) 1992-04 1995-12 54 73
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.7 (L53C) 1992-04 1995-12 66 90
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.8 1992-05 1995-11 79 107
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.8 (453A/F) 1992-04 1995-12 66 90
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.8 (L538) 1992-04 1994-05 81 110
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.8 (L53V, L538) 1994-05 1995-12 79 107
RENAULT 19 II Chamade (L53_), 19 Mk II 1.8 (L53Y) 1992-04 1995-12 65 88
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E) 1989-09 1994-06 66 90
RENAULT 21 Estate (K48_), 21 Savanna ( 1.7 (K48E) 1986-06 1989-12 69 94
RENAULT 21 Estate (K48_), 21 Savanna ( 1.7 (K48E) 1989-10 1993-12 66 90
RENAULT 21 Estate (K48_), 21 Savanna ( 1.7 Cat (K48F) 1988-05 1993-06 54 73
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48E) 1986-03 1994-02 69 94
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48E) 1989-09 1994-02 66 90
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48M, L48F) 1986-07 1994-02 54 73
RENAULT 9 (L42_), 9 Saloon (L42_), 9 S 1.2 (L42S) 1985-09 1988-12 40 54
RENAULT 9 (L42_), 9 Saloon (L42_), 9 S 1.7 (L42E) 1987-06 1988-12 69 94
RENAULT 9 (L42_), 9 Saloon (L42_), 9 S 1.7 (L42F) 1986-10 1988-12 54 73
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.2 (B/C/S572) 1990-05 1996-03 44 60
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 1990-05 1998-09 43 58
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.2 (B/C57R) 1991-01 1996-06 40 54
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.4 1991-01 1998-09 59 80
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 1991-01 1998-09 58 79
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.4 (B57J, C57J, B57P) 1991-01 1998-09 55 75
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.8 1991-01 1998-09 70 95
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.8 Rsi (B/C579) 1993-01 1995-08 80 109
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO 1.8 Rsi (B/C57H) 1995-08 1998-09 79 107
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO Williams (B/C57M) 1994-01 1998-09 108 147
RENAULT CLIO I Box (S57_), CLIO I Hatc 1.2 1991-01 1998-09 40 54
RENAULT CLIO I Box (S57_), CLIO I Hatc 1.2 1991-01 1998-09 44 60
RENAULT CLIO II (BB_, CB_), CLIO MIO I 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 1998-09 2005-05 55 75
RENAULT CLIO II (BB_, CB_), CLIO MIO I 1.6 (B/CB0D), 1.6 RN/RT (B/CB0 1998-09 2005-05 66 90
RENAULT ESPACE III (JE0_), ESPACE Mk I 2.0 (JE0A) 1996-11 2000-10 84 114
RENAULT EXPRESS Box (F40_, G40_), EXPR 1.2 (F406, G40A) 1991-09 1998-03 40 55
RENAULT EXPRESS Box (F40_, G40_), EXPR 1.4 (F40D) 1994-01 1998-03 58 79
RENAULT EXPRESS Box (F40_, G40_), EXPR 1.4 (F40U, F40V) 1991-09 1998-03 55 75
RENAULT EXPRESS Box (F40_, G40_), EXPR 1.4 Cat (F407) 1988-08 1998-03 43 58
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 1997-08 55 75
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_), KANGO 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 1997-08 2008-06 55 75
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 1995-06 1998-06 70 95
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 1995-06 2001-02 69 94
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 1993-11 2001-03 66 90
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 1995-08 2001-03 66 90
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 1995-08 2001-03 69 94
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 1995-06 2001-02 84 114
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 1999-03 2001-03 80 109
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 1993-11 2001-03 83 113
RENAULT LAGUNA I Estate (K56_), LAGUNA 1.8 (K56S/T/0) 1995-09 2001-03 66 90
RENAULT LAGUNA I Estate (K56_), LAGUNA 1.8 (K56Z) 1995-09 2001-03 69 94
RENAULT LAGUNA I Estate (K56_), LAGUNA 2.0 1998-10 2001-01 84 114
RENAULT LAGUNA I Estate (K56_), LAGUNA 2.0 (K56C/H) 1995-09 2001-03 83 113
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 1996-01 2003-08 55 75
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 1996-01 1999-03 52 71
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1 1999-03 2002-08 79 107
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 1996-01 1999-03 66 90
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L), 1.6 i RXE (BA0L) 1996-01 1999-03 55 75
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 1997-03 2001-02 72 98
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 1996-07 2003-08 108 147
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 1999-03 2003-08 80 109
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 1996-01 2003-08 84 114
RENAULT MEGANE I Break (KA0/1_), MEGAN 1.4 e (KA0V) 1999-03 2003-08 55 75
RENAULT MEGANE I Break (KA0/1_), MEGAN 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 1999-03 2003-08 79 107
RENAULT MEGANE I Break (KA0/1_), MEGAN 1.6 e (KA0F) 1999-03 2003-08 66 90
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 1997-04 2003-08 84 114
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 1996-10 1999-11 108 147
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 1999-11 2003-08 103 140
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 1999-03 2003-08 80 109
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 1996-09 2003-08 55 75
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA1 1999-03 2003-07 79 107
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 1996-09 1999-03 66 90
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L), 1.6 i RT (LA0L) 1996-09 1999-03 55 75
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 1996-09 2003-08 84 114
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 1999-03 2003-08 80 109
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 1.6 e (DA0F) 1996-03 1999-03 66 90
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 2.0 16V (DA0H) 1996-03 1999-11 108 147
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 1999-11 2003-08 103 140
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 2.0 i 1999-03 2003-08 80 109
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 2.0 i (DA0G) 1996-03 2003-08 84 114
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 1997-01 1999-09 55 75
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 1996-10 1999-10 66 90
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 1997-01 1999-09 55 75
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 1999-01 1999-09 80 109
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 1997-01 1999-09 84 114
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 1995-03 1999-10 110 150
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 1984-10 1988-10 30 41
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 1986-10 1995-03 54 73
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 1987-06 1995-03 64 87
RENAULT TRAFIC Box (TXX), TRAFIC Van ( 1.7 1992-08 1994-08 50 68
RENAULT TRAFIC Bus (TXW) 1.7 1992-08 1994-08 50 68
RENAULT TRAFIC Platform/Chassis (PXX), 1.7 1989-05 1994-08 50 68
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 1.6 1988-09 1996-12 61 83
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 1.7 1988-09 1996-12 64 87
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 1.7 1989-08 1996-12 75 102
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 1.7 Turbo 1988-08 1996-07 88 120
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 1.7 Turbo 1991-01 1996-12 90 122
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 1.8 1991-08 1996-07 66 90
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 1.8 1995-09 1996-12 66 90
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 2.0, 2.0 GL, GLT 1993-08 1996-07 80 109
VOLVO 440 (445), 440 K (445) 2.0, 2.0 SE 1992-08 1995-07 81 110
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 1.7 1988-09 1996-07 64 87
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 1.7 1989-08 1992-07 75 102
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 1.7 1989-08 1992-07 80 109
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 1.7 Turbo 1989-08 1996-07 88 120
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 1.7 Turbo 1991-01 1996-07 90 122
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 1.8 1991-08 1996-07 66 90
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 2.0 1992-08 1995-07 81 110
VOLVO 460 (464), 460 L (464), 460 L 2.0 1993-08 1996-07 80 109
VOLVO 480 (482), 480 E (482) 1.7 1989-08 1996-07 75 102
VOLVO 480 (482), 480 E (482) 1.7 Turbo 1987-08 1996-07 88 120
VOLVO 480 (482), 480 E (482) 1.7 Turbo 1991-01 1996-07 90 122
VOLVO 480 (482), 480 E (482) 2.0 1992-08 1995-09 81 110

BOSCH 0001107047
BOSCH 0986016400
BOSCH 0986016401
BOSCH 0986018591
BOSCH F042202520
DELCO REMY DRN3268N
DELCO REMY DRS3107
DELCO REMY DRS3119
DELCO REMY DRS3268
DELCO REMY DRS3268N
DELCO REMY DRS3268X
DELCO REMY DRS3623
DELCO REMY DRS3623X
DELCO REMY RAS34379
DELCO REMY WS34379
MAGNETI MARELLI 944280164010
MAGNETI MARELLI MRS16401
RENAULT 7700100647
RENAULT 7700105080
RENAULT 7700796488
RENAULT 7700853827
RENAULT 7700854955
RENAULT 7700865719
RENAULT 7700871057
RENAULT 7701351390
RENAULT 7701351772
RENAULT 7701352049
RENAULT 7701353827
VALEO 186441
VALEO 187153
VALEO 432590
VALEO 432622
VALEO 432628
VALEO 433320
VALEO 436060
VALEO 436081
VALEO 455738
VALEO 726001
VALEO 726048
VALEO 726145
VALEO 726801
VALEO 726848
VALEO 838003
VALEO D6RA133
VALEO D6RA33
VALEO D6RA46
VALEO D6RA56
VALEO D6RA6
VALEO D6RA61
VALEO D6RA73