Startér 12V 0.9KW

2481 

4 skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: CST10259AS Kategorie:
 

Popis

Značka Model Motorizaci Rok výroby od Rok výroby do Výkon KW Výkon KM
RENAULT CLIO II (BB_, CB_), CLIO MIO I 2.0 16V Sport (CB0M) 2000-02 2009-06 124 169
RENAULT ESPACE III (JE0_), ESPACE Mk I 2.0 2001-09 2002-10 102 139
RENAULT ESPACE III (JE0_), ESPACE Mk I 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 1998-10 2002-10 103 140
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 1998-04 2001-03 88 120
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 1999-09 2001-03 103 140
RENAULT LAGUNA I Estate (K56_), LAGUNA 1.8 16V (K563, K564) 1998-04 2001-03 88 120
RENAULT LAGUNA I Estate (K56_), LAGUNA 2.0 16V (A56A/B) 1999-09 2001-03 103 140
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 2001-03 2007-12 85 116
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0 2001-03 2005-05 89 121
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 2001-03 2007-09 88 120
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0 2002-08 2007-12 99 135
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), 1.8 16V 2001-03 2005-05 89 121
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), 1.8 16V (KG0B, KG0M) 2001-03 2005-05 88 120
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), 1.8 16V (KG0J) 2001-03 2005-05 85 116
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0 2002-08 2007-12 99 135
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1 2001-01 2003-08 85 115
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 1996-07 2003-08 108 147
RENAULT MEGANE I Break (KA0/1_), MEGAN 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1 2001-01 2003-08 85 115
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 1999-11 2003-08 103 140
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA1 1999-03 2003-08 70 95
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1 2001-01 2003-08 85 115
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 2.0 16V 2002-01 2003-08 102 139
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 2.0 16V (DA0H) 1996-03 1999-11 108 147
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_), MEGAN 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 1999-11 2003-08 103 140
RENAULT SC?‰NIC I MPV (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1 2001-01 2003-08 85 115
RENAULT SC?‰NIC I MPV (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D) 2000-07 2003-08 102 139
RENAULT SC?‰NIC I MPV (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 2000-06 2003-08 102 139
RENAULT SC?‰NIC I MPV (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V, 2.0 RXE / FII RT 1999-09 2003-08 103 140

BOSCH 0001106012
BOSCH 0001106017
BOSCH 0001106022
BOSCH 0986018360
BOSCH 0986018770
BOSCH 0986021030
DELCO REMY 8200050
DELCO REMY DRS8770
DELCO REMY DRS8770X
DELCO REMY RAS39881
RENAULT 7700115294
RENAULT 7700872450
RENAULT 7700875450
RENAULT 7711134301
RENAULT 8200050150
RENAULT 8200186144
RENAULT 8200466744
RENAULT 8200466761
RENAULT 8200724786
RENAULT 8200724817
VALEO 458189
VALEO 458263
VALEO 726147
VOLVO 8253505