Alternátor RENAULT LAGUNA II 1.9 DCI

3790 

5 skladem

ZarukaZnacka

12 V

125 A

VALEO



Katalogové číslo: A3037 Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
MITSUBISHI Space Star 1.9 Di 02.2001- 02.2001-
NISSAN Interstar 1.9 dCi 07.2002- 07.2002-
NISSAN Interstar 2.2 dCi 07.2002- 07.2002-
NISSAN Interstar 2.5 dCi 07.2002- 07.2002-
NISSAN Interstar 2.5 dCi 100 11.2003- 11.2003-
NISSAN Primastar 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
NISSAN Primastar 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
NISSAN Primastar 1.9 dCi 09.2002- 09.2002-
NISSAN Primastar 1.9 dCi 09.2002- 09.2002-
NISSAN Primastar 1.9 dCi 80 07.2002-08.2006 07.2002-08.2006
NISSAN Primastar 2.5 dCi 07.2003- 07.2003-
NISSAN Primastar 2.5 dCi 140 07.2002-08.2006 07.2002-08.2006
NISSAN Primastar 2.5 dCi 150 04.2006- 04.2006-
OPEL Movano 1.9 DTi 10.2001- 10.2001-
OPEL Movano 1.9 DTi 10.2001- 10.2001-
OPEL Movano 2.2 DTi 09.2000- 09.2000-
OPEL Movano 2.2 DTi 09.2000- 09.2000-
OPEL Movano 2.2 DTi 09.2000- 09.2000-
OPEL Movano 2.5 D 01.1999-09.2000 01.1999-09.2000
OPEL Vivaro 1.9 D 08.2001- 08.2001-
OPEL Vivaro 1.9 D 08.2001- 08.2001-
OPEL Vivaro 1.9 Di 08.2001- 08.2001-
OPEL Vivaro 1.9 DTi 08.2001- 08.2001-
OPEL Vivaro 2.0 16V 08.2001- 08.2001-
OPEL Vivaro 2.5 DTi 05.2003- 05.2003-
RENAULT Espace 2.2 dCi 10.2000-10.2002 10.2000-10.2002
RENAULT Espace 2.2 dCi 10.2000-10.2002 10.2000-10.2002
RENAULT Laguna 1.8 16V 03.2001- 03.2001-
RENAULT Laguna 1.8 16V 03.2001- 03.2001-
RENAULT Laguna 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
RENAULT Laguna 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
RENAULT Laguna 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
RENAULT Laguna 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
RENAULT Laguna 1.9 dCi 06.2001- 06.2001-
RENAULT Laguna 1.9 dCi 09.1999-03.2001 09.1999-03.2001
RENAULT Laguna 1.9 dCi 10.2001- 10.2001-
RENAULT Laguna 1.9 dCi 10.2001- 10.2001-
RENAULT Master 1.9 dCi 80 11.2001- 11.2001-
RENAULT Master 1.9 dCi 80 11.2001- 11.2001-
RENAULT Master 2.2 dCi 90 09.2000- 09.2000-
RENAULT Master 2.2 dCi 90 09.2000- 09.2000-
RENAULT Master 2.2 dCi 90 09.2000- 09.2000-
RENAULT Megane 1.5 dCi 01.2007- 01.2007-
RENAULT Thalia 1.5 dCi 02.2003- 02.2003-
RENAULT Trafic 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
RENAULT Trafic 1.9 dCi 03.2001- 03.2001-
RENAULT Trafic 1.9 dCi 100 03.2001- 03.2001-
RENAULT Trafic 1.9 dCi 80 03.2001- 03.2001-
RENAULT Trafic 2.5 dCi 03.2001- 03.2001-
RENAULT Trafic 2.5 dCi 05.2003- 05.2003-
VAUXHALL Movano 1.9 DTi 10.2001- 10.2001-
VAUXHALL Movano 2.0 DTi 09.2000- 09.2000-
VAUXHALL Movano 2.2 DTi 09.2000- 09.2000-
VAUXHALL Vivaro 1.9 Di 08.2001-12.2006 08.2001-12.2006
VAUXHALL Vivaro 1.9 DTi 08.2001-12.2006 08.2001-12.2006
VAUXHALL Vivaro 2.0 16V 08.2001-12.2006 08.2001-12.2006
VAUXHALL Vivaro 2.5 DTi 07.2003-07.2014 07.2003-07.2014
VOLVO S40 1.9 Di 07.2000-12.2003 07.2000-12.2003
VOLVO S40 1.9 Di 07.2000-12.2003 07.2000-12.2003
VOLVO V40 1.9 Di 07.2000-06.2004 07.2000-06.2004
VOLVO V40 1.9 Di 07.2000-06.2004 07.2000-06.2004

Make Model Engine Year
MITSUBISHI Space Star 1.9 Di [F9Q1] 2001
NISSAN Interstar 1.9 dCi [F9Q772] 2002
NISSAN Interstar 2.2 dCi [G9T722] 2002
NISSAN Interstar 2.5 dCi [G9U720] 2002
NISSAN Interstar 2.5 dCi 100 [G9U720] 2003
NISSAN Primastar 1.9 dCi [F9Q760] 2001
NISSAN Primastar 1.9 dCi [F9Q760] 2002
NISSAN Primastar 1.9 dCi 80 2002 - 2006
NISSAN Primastar 2.5 dCi [G9U730] 2003
NISSAN Primastar 2.5 dCi 140 2002 - 2006
NISSAN Primastar 2.5 dCi 150 [G9U630] 2006
OPEL Movano 1.9 DTi [F9Q772] 2001
OPEL Movano 2.2 DTi [G9T720] 2000
OPEL Movano 2.5 D [S8U770] 1999 - 2000
OPEL Vivaro 1.9 D [F9Q762] 2001
OPEL Vivaro 1.9 Di [F9Q762] 2001
OPEL Vivaro 1.9 DTi [F9Q760] 2001
OPEL Vivaro 2.0 16V [F4R720] 2001
OPEL Vivaro 2.5 DTi [G9U730] 2003
RENAULT Espace 2.2 dCi [G9T642] 2000 - 2002
RENAULT Laguna 1.8 16V [F4P770] 2001
RENAULT Laguna 1.9 dCi [F9Q718] 1999 - 2001
RENAULT Laguna 1.9 dCi [F9Q650] 2001
RENAULT Master 1.9 dCi 80 [F9Q772] 2001
RENAULT Master 2.2 dCi 90 [G9T720] 2000
RENAULT Megane 1.5 dCi [K9K732] 2007
RENAULT Thalia 1.5 dCi [K9K714] 2003
RENAULT Trafic 1.9 dCi [F9Q760] 2001
RENAULT Trafic 1.9 dCi 100 [F9Q760] 2001
RENAULT Trafic 1.9 dCi 80 [F9Q762] 2001
RENAULT Trafic 2.5 dCi [G9U730] 2001
RENAULT Trafic 2.5 dCi [G9U730] 2003
VAUXHALL Movano 1.9 DTi [F9Q774] 2001
VAUXHALL Movano 2.0 DTi [G9T720] 2000
VAUXHALL Movano 2.2 DTi [G9T720] 2000
VAUXHALL Vivaro 1.9 Di [F9Q762] 2001 - 2006
VAUXHALL Vivaro 1.9 DTi [F9Q760] 2001 - 2006
VAUXHALL Vivaro 2.0 16V [F4R720] 2001 - 2006
VAUXHALL Vivaro 2.5 DTi [G9U630] 2003 - 2014
VOLVO S40 1.9 Di [D4192T3] 2000 - 2003
VOLVO V40 1.9 Di [D4192T3] 2000 - 2004

BOSCH 0986045241
BOSCH F000BL0787
DELCO DA5028
DELCO DA5304
DELCO DRA3918
DELCO DRA4194
DELCO REMY DRA3918
DELCO REMY DRA4194
INDEKS ALT14128
INDEKS EAA221019
ISKRA / LETRIKA 11203950
ISKRA / LETRIKA AAK5782
ISKRA / LETRIKA IA1418
MAGNETI MARELLI 063731627010
MAGNETI MARELLI 943316611010
MAGNETI MARELLI 944390901660
MAGNETI MARELLI MQA1627
MAGNETI MARELLI MRA90166
MAHLE MG90
MITSUBISHI DMX142083
MITSUBISHI M883626
MITSUBISHI M883627
MITSUBISHI M883627C
MITSUBISHI MW30620870
MITSUBISHI MW30620877
MITSUBISHI MW30638577
NISSAN 2310000QA8
NISSAN 2310000QAC
NISSAN 2310000QAE
NISSAN 2310000QBG
OE 439292
OE RNL2542470I
OE RNL2542653
OE RNL2542653I
OE RNL2542653N
OE RNLSG12B038
OE SG12B038RB
OE SG12B038RT
OE SG12B071RB
OE SG12B071RR
OE SG12B071RT
OE SG12B123RT
OPEL 4411314
OPEL 4419076
OPEL 93160664
OPEL 93169265
RENAULT 7711134313
RENAULT 8200062583
RENAULT 8200120417
RENAULT 8200690199