Alternátor RENAULT 1.5 dCi CLIO MEGANE KANGOO 1,5

5195 

5 skladem

ZarukaZnacka

12 V

110 A

VALEO



Katalogové číslo: A3052(P) Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
DACIA Duster 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 10.2010- 10.2010-
DACIA Duster 1.5 dCi 10.2010- 10.2010-
DACIA Duster 1.5 dCi 4×4 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 4×4 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 4×4 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 4×4 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 4×4 10.2010- 10.2010-
DACIA Duster 1.5 dCi 4×4 10.2010- 10.2010-
DACIA Duster 1.6 16V 04.2010- 04.2010-
DACIA Duster 1.6 16V 04.2010- 04.2010-
DACIA Duster 1.6 16V 04.2010- 04.2010-
DACIA Duster 1.6 16V 04.2010- 04.2010-
DACIA Duster 1.6 16V 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.6 16V 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.6 16V 4×4 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.6 16V 4×4 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.6 16V 4×4 06.2010- 06.2010-
DACIA Duster 1.6 16V 4×4 06.2010- 06.2010-
DACIA Duster 1.6 16V Flex 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.6 16V Flex 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.6 16V Hi-Flex 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.6 16V Hi-Flex 04.2011- 04.2011-
DACIA Logan 1.5 dCi 05.2010- 05.2010-
DACIA Logan 1.5 dCi 05.2010- 05.2010-
DACIA Logan 1.6 16V 11.2009- 11.2009-
DACIA Logan 1.6 16V 11.2009- 11.2009-
DACIA Logan 1.6 16V 11.2009- 11.2009-
DACIA Logan 1.6 16V 11.2009- 11.2009-
DACIA Logan 1.6 16V Flex 01.2011- 01.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
DACIA Duster 1.5 dCi 04.2010- 04.2010-
DACIA Duster 1.5 dCi 04.2010- 04.2010-
DACIA Logan 1.6 16V Flex 01.2011- 01.2011-
DACIA Sandero 1.5 dCi 05.2010- 05.2010-
DACIA Sandero 1.5 dCi 05.2010- 05.2010-
DACIA Sandero 1.5 dCi 11.2008- 11.2008-
DACIA Sandero 1.5 dCi 11.2008- 11.2008-
DACIA Sandero 1.5 dCi 11.2008- 11.2008-
DACIA Sandero 1.5 dCi 11.2008- 11.2008-
DACIA Sandero 1.6 16V 07.2011- 07.2011-
DACIA Sandero 1.6 16V 07.2011- 07.2011-
DACIA Sandero 1.6 Flexfuel 01.2011- 01.2011-
DACIA Sandero 1.6 Flexfuel 01.2011- 01.2011-
DACIA Sandero 1.6 Flexfuel 01.2011- 01.2011-
DACIA Sandero 1.6 Flexfuel 01.2011- 01.2011-
DACIA Sandero 1.6 Flexfuel 01.2011- 01.2011-
DACIA Sandero 1.6 Flexfuel 01.2011- 01.2011-
NISSAN Almera 1.5 dCi 01.2003-11.2006 01.2003-11.2006
NISSAN Almera 1.5 dCi 01.2003-11.2006 01.2003-11.2006
NISSAN Micra 1.5 dCi 01.2003-06.2010 01.2003-06.2010
NISSAN Micra 1.5 dCi 01.2003-06.2010 01.2003-06.2010
NISSAN Micra 1.5 dCi 06.2005-06.2010 06.2005-06.2010
NISSAN Micra 1.5 dCi 06.2005-06.2010 06.2005-06.2010
NISSAN Micra 1.5 dCi 09.2003-06.2010 09.2003-06.2010
NISSAN Micra 1.5 dCi 09.2003-06.2010 09.2003-06.2010
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 02.2010- 02.2010-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
NISSAN NV 200 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
NISSAN NV 200 Evalia 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
NISSAN NV 200 Evalia 1.5 dCi 04.2011- 04.2011-
NISSAN Tiida 1.5 dCi 09.2007- 09.2007-
NISSAN Tiida 1.5 dCi 09.2007- 09.2007-
NISSAN Tiida 1.5 dCi 09.2007- 09.2007-
NISSAN Tiida 1.5 dCi 09.2007- 09.2007-
RENAULT Clio 1.5 D 08.2004- 08.2004-
RENAULT Clio 1.5 D 08.2004- 08.2004-
RENAULT Clio 1.5 dCi 01.2004- 01.2004-
RENAULT Clio 1.5 dCi 01.2004- 01.2004-
RENAULT Clio 1.5 dCi 06.2001-10.2003 06.2001-10.2003
RENAULT Clio 1.5 dCi 06.2001-10.2003 06.2001-10.2003
RENAULT Clio 1.5 dCi 06.2001-10.2004 06.2001-10.2004
RENAULT Clio 1.5 dCi 06.2001-10.2004 06.2001-10.2004
RENAULT Clio 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Clio 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Clio 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Clio 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 02.2009- 02.2009-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 02.2009- 02.2009-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 05.2005- 05.2005-
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 05.2005- 05.2005-
RENAULT Grand Scenic 1.6 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.6 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.6 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.6 04.2004- 04.2004-
RENAULT Grand Scenic 1.6 06.2006- 06.2006-
RENAULT Grand Scenic 1.6 06.2006- 06.2006-
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 04.2005-06.2010 04.2005-06.2010
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 04.2005-06.2010 04.2005-06.2010
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 04.2005-06.2010 04.2005-06.2010
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 04.2005-06.2010 04.2005-06.2010
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 07.2003- 07.2003-
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 07.2003- 07.2003-
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 10.2005- 10.2005-
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 10.2005- 10.2005-
RENAULT Logan 1.5 dCi 02.2008- 02.2008-
RENAULT Logan 1.5 dCi 02.2008- 02.2008-
RENAULT Logan 1.5 dCi 06.2011- 06.2011-
RENAULT Logan 1.5 dCi 06.2011- 06.2011-
RENAULT Megane 1.4 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.4 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.4 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.4 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.4 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.4 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.4 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.4 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.4 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.4 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.4 16V 10.2003- 10.2003-
RENAULT Megane 1.4 16V 10.2003- 10.2003-
RENAULT Megane 1.4 16V 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.4 16V 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.4 16V 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.4 16V 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.5 dCi 03.2006- 03.2006-
RENAULT Megane 1.5 dCi 03.2006- 03.2006-
RENAULT Megane 1.5 dCi 05.2005- 05.2005-
RENAULT Megane 1.5 dCi 05.2005- 05.2005-
RENAULT Megane 1.5 dCi 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 10.2003- 10.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 10.2003- 10.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 10.2003- 10.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 10.2003- 10.2003-
RENAULT Megane 1.5 dCi 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.5 dCi 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.6 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.6 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.6 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.6 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.6 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.6 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.6 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.6 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.6 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.6 09.2003- 09.2003-
RENAULT Megane 1.6 16V 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.6 16V 11.2002- 11.2002-
RENAULT Megane 1.9 08.2003- 08.2003-
RENAULT Megane 1.9 08.2003- 08.2003-
RENAULT Sandero 1.6 12.2007- 12.2007-
RENAULT Sandero 1.6 12.2007- 12.2007-
RENAULT Sandero 1.6 Hi-Flex 11.2007- 11.2007-
RENAULT Sandero 1.6 Hi-Flex 11.2007- 11.2007-
RENAULT Scenic 1.4 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.4 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.4 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.4 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.5 dCi 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.5 dCi 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Scenic 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Scenic 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Scenic 1.5 dCi 11.2003- 11.2003-
RENAULT Scenic 1.6 16V 01.2007- 01.2007-
RENAULT Scenic 1.6 16V 01.2007- 01.2007-
RENAULT Scenic 1.6 16V 01.2007- 01.2007-
RENAULT Scenic 1.6 16V 01.2007- 01.2007-
RENAULT Scenic 1.6 16V 01.2007- 01.2007-
RENAULT Scenic 1.6 16V 01.2007- 01.2007-
RENAULT Scenic 1.6 i 16V 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.6 i 16V 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.6 i 16V 06.2003- 06.2003-
RENAULT Scenic 1.6 i 16V 06.2003- 06.2003-
RENAULT Thalia 1.5 dCi 06.2001- 06.2001-
RENAULT Thalia 1.5 dCi 06.2001- 06.2001-
RENAULT Thalia 1.5 dCi RT 06.2001-10.2003 06.2001-10.2003
RENAULT Thalia 1.5 dCi RT 06.2001-10.2003 06.2001-10.2003
RENAULT Twingo 1.5 dCi 03.2007- 03.2007-
RENAULT Twingo 1.5 dCi 03.2007- 03.2007-

Značka Model Vyrobeno
DACIA Duster 1.5 dCi 2010
DACIA Duster 1.5 dCi 2011
DACIA Duster 1.5 dCi 4x4 2010
DACIA Duster 1.5 dCi 4x4 2011
DACIA Duster 1.6 16V 2010
DACIA Duster 1.6 16V 2011
DACIA Duster 1.6 16V 4x4 2010
DACIA Duster 1.6 16V 4x4 2011
DACIA Duster 1.6 16V Flex 2011
DACIA Duster 1.6 16V Hi-Flex 2011
DACIA Logan 1.5 dCi 2010
DACIA Logan 1.6 16V 2009
DACIA Logan 1.6 16V Flex 2011
DACIA Sandero 1.5 dCi 2008
DACIA Sandero 1.5 dCi 2010
DACIA Sandero 1.6 16V 2011
DACIA Sandero 1.6 Flexfuel 2011
NISSAN Almera 1.5 dCi 2003 - 2006
NISSAN Micra 1.5 dCi 2003 - 2010
NISSAN Micra 1.5 dCi 2005 - 2010
NISSAN NV 200 1.5 dCi 2010
NISSAN NV 200 1.5 dCi 2011
NISSAN NV 200 Evalia 1.5 dCi 2011
NISSAN Tiida 1.5 dCi 2007
RENAULT Clio 1.5 D 2004
RENAULT Clio 1.5 dCi 2001 - 2003
RENAULT Clio 1.5 dCi 2001 - 2004
RENAULT Clio 1.5 dCi 2003
RENAULT Clio 1.5 dCi 2004
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 2004
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 2005
RENAULT Grand Scenic 1.5 dCi 2009
RENAULT Grand Scenic 1.6 2004
RENAULT Grand Scenic 1.6 2006
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 2003
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 2005
RENAULT Kangoo 1.5 dCi 2005 - 2010
RENAULT Logan 1.5 dCi 2008
RENAULT Logan 1.5 dCi 2011
RENAULT Megane 1.4 2003
RENAULT Megane 1.4 16V 2002
RENAULT Megane 1.4 16V 2003
RENAULT Megane 1.5 dCi 2002
RENAULT Megane 1.5 dCi 2003
RENAULT Megane 1.5 dCi 2005
RENAULT Megane 1.5 dCi 2006
RENAULT Megane 1.6 2003
RENAULT Megane 1.6 16V 2002
RENAULT Megane 1.9 2003
RENAULT Sandero 1.6 2007
RENAULT Sandero 1.6 Hi-Flex 2007
RENAULT Scenic 1.4 2003
RENAULT Scenic 1.5 dCi 2003
RENAULT Scenic 1.6 16V 2007
RENAULT Scenic 1.6 i 16V 2003
RENAULT Thalia 1.5 dCi 2001
RENAULT Thalia 1.5 dCi RT 2001 - 2003
RENAULT Twingo 1.5 dCi 2007

BOSCH 0986080140
BOSCH 0986083440
DACIA 7701474416
DACIA 8200100907
DACIA 8200386806
DACIA 8200667603
DACIA 8200667608
DELCO DRA0478
DELCO DRA4099
DELCO RAA15100
ISKRA / LETRIKA 11203923
ISKRA / LETRIKA AAK5573
ISKRA / LETRIKA IA1414
MAHLE MG454
MAHLE MG70
NISSAN 2310000Q2C
NISSAN 2310000Q2R
NISSAN 2310000QAB
NISSAN 2310000QBK
RENAULT 7701476807
RENAULT 7701478093
RENAULT 7711368356
RENAULT 7711497095
RENAULT 8200468131
VALEO 2542664
VALEO 2542664A
VALEO 2542664B
VALEO 2542664C
VALEO 2542664D
VALEO 2542945
VALEO 2542945B
VALEO 2543560
VALEO 2543562
VALEO 2543562A
VALEO 437434
VALEO 437558
VALEO 439475
VALEO 439561
VALEO 746027
VALEO 747011
VALEO TG11C011
VALEO TG11C034
VALEO TG11C062
VALEO TG11C064