Alternátor FIAT GRANDE PUNTO 1.2 1.4 KLIMATYZACJA

3254 

Není skladem

Není skladem

ZarukaZnacka

12 V

105 A

MAGNETI MARELLI



Katalogové číslo: A4058 Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
FIAT 500 1.2 10.2007- 10.2007-
FIAT 500 1.4 10.2007- 10.2007-
FIAT 500 C 1.2 09.2009- 09.2009-
FIAT 500 C 1.4 09.2009- 09.2009-
FIAT Albea 1.4 01.2007- 01.2007-
FIAT Doblo 1.4 02.2010- 02.2010-
FIAT Grande Punto 1.2 10.2005- 10.2005-
FIAT Grande Punto 1.2 LPG 07.2008- 07.2008-
FIAT Grande Punto 1.4 Natural Power 03.2009- 03.2009-
FIAT Grande Punto 1.4 Natural Power 07.2008- 07.2008-
FIAT Linea 1.4 06.2007- 06.2007-
FIAT Punto 1.4 03.2012- 03.2012-
FIAT Siena 1.4 01.2007- 01.2007-
FIAT Siena 1.4 11.2007- 11.2007-

Make Model Engine Year
FIAT 500 1.2 [169A4.000] 2007
FIAT 500 1.4 [169A3.000] 2007
FIAT 500 C 1.2 [169A4.000] 2009
FIAT 500 C 1.4 [169A3.000] 2009
FIAT Albea 1.4 [350A1.000] 2007
FIAT Doblo 1.4 [843A1.000] 2010
FIAT Grande Punto 1.2 [199A.4000] 2005
FIAT Grande Punto 1.2 LPG [199A4.000] 2008
FIAT Grande Punto 1.4 Natural Power [350A1.000] 2008
FIAT Grande Punto 1.4 Natural Power [350A1.000] 2009
FIAT Linea 1.4 [350A1.000] 2007
FIAT Punto 1.4 [199A7.000] 2012
FIAT Siena 1.4 [199A1.000] 2007

BOSCH 0986049081
BOSCH 0986049540
DELCO DA1348
DELCO DRA0007
DELCO DRA0113
DELCO DRA0238
DENSO 1022118230
DENSO 1022118430
DENSO 1022118431
DENSO 1022118440
DENSO 1022118450
DENSO 1022118451
DENSO 1022118460
DENSO 1022118461
DENSO 1022118470
DENSO 1022118471
DENSO 1022118480
DENSO 1022118481
DENSO 1022118482
DENSO DAN1039
DENSO DAN517
DENSO DAN519
DENSO DAN591
DENSO DAN596
DENSO DAN597
DENSO DAN599
DENSO MS1022118460
FIAT 46542889
FIAT 46554404
FIAT 46748357
FIAT 46758246
FIAT 46843091
FIAT 51709131
FIAT 51709132
FIAT 51709133
FIAT 51714791
FIAT 51714792
FIAT 51714794
FIAT 51859037
FIAT 51859038
FIAT 51859039
FIAT 52003533
FIAT 71783564
FIAT 71784277
FIAT 71794079
MAGNETI MARELLI 063321776010
MAGNETI MARELLI 063377002010
MAGNETI MARELLI 063377006010
MAGNETI MARELLI 063377007010
MAGNETI MARELLI 063377008010