Alternátor CA1237IR NEOPLAN MAN

9609 

10 skladem

ZarukaZnacka

24 V

140 A

BOSCH



Katalogové číslo: A0022 Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
MAN NG 312 10.0 09.1995-07.1998 09.1995-07.1998
MAN NG 312 12.0 07.1998-11.1999 07.1998-11.1999
MAN NG 313 12.0 07.1998-12.2001 07.1998-12.2001
MAN NG 313 15 12.0 07.1998-06.2001 07.1998-06.2001
MAN NG 353 15 12.0 07.1998-12.2001 07.1998-12.2001
MAN NL 202 6.9 04.1991-03.1997 04.1991-03.1997
MAN NL 222 6.9 08.1992-09.2001 08.1992-09.2001
MAN NL 223 6.9 08.1992-09.2001 08.1992-09.2001
MAN NL 262 12.0 07.1998-11.1999 07.1998-11.1999
MAN NL 262 6.9 02.1996-03.1997 02.1996-03.1997
MAN NL 263 12.0 07.1998-09.2001 07.1998-09.2001
MAN NL 263 6.9 04.1991-03.1997 04.1991-03.1997
MAN NL 312 10.0 11.1995-07.1998 11.1995-07.1998
MAN NL 313 12.0 07.1998-12.2001 07.1998-12.2001
MAN NM 152 4.4 04.1992-05.1996 04.1992-05.1996
MAN NM 152 6.9 05.1990-10.1993 05.1990-10.1993
MAN NM 182 6.9 05.1990-03.1997 05.1990-03.1997
MAN NM 192 6.9 05.1990-03.1997 05.1990-03.1997
MAN NM 222 6.9 02.1996-07.1998 02.1996-07.1998
MAN NM 223 6.9 02.1996-09.2001 02.1996-09.2001
MAN R 292 12.0 05.1985-01.1993 05.1985-01.1993
MAN R 362 12.0 05.1985-12.1992 05.1985-12.1992
MAN RH 352 12.0 09.1995-11.1999 09.1995-11.1999
MAN RH 402 12.0 09.1995-09.2001 09.1995-09.2001
MAN RH 403 12.0 09.1995-09.2001 09.1995-09.2001
MAN RH 414 12.0 10.2001-09.2006 10.2001-09.2006
MAN RH 463 12.8 06.1999-09.2001 06.1999-09.2001
MAN RH 464 12.8 10.2001-09.2006 10.2001-09.2006
MAN RHC 414 12.0 09.2002-09.2006 09.2002-09.2006
MAN RHC 464 12.8 06.1999-09.2001 06.1999-09.2001
MAN RHS 414 12.0 03.2000-09.2006 03.2000-09.2006
MAN RN 313 12.0 09.1996-03.1998 09.1996-03.1998
MAN RN 353 12.0 06.1997-03.1998 06.1997-03.1998
MAN NG 272 6.9 08.1992-09.1995 08.1992-09.1995
MAN NG 263 6.9 07.1998-09.2001 07.1998-09.2001
MAN NG 263 12.0 07.1998-12.2001 07.1998-12.2001
MAN NG 263 12.0 07.1998-09.2001 07.1998-09.2001
MAN NG 263 10.0 09.1996-07.1998 09.1996-07.1998
MAN NG 262 6.9 08.1992-09.1995 08.1992-09.1995
MAN NG 262 12.0 07.1998-11.1999 07.1998-11.1999
MAN NG 262 10.0 06.1997-07.1998 06.1997-07.1998
MAN L 353 12.0 06.1997-12.2001 06.1997-12.2001
MAN L 342 12.0 11.1992-03.1993 11.1992-03.1993
MAN L 322 10.0 04.1992-09.1996 04.1992-09.1996
MAN L 313 12.0 09.1996-09.2001 09.1996-09.2001
MAN L 312 10.0 04.1992-09.1996 04.1992-09.1996
MAN L 292 12.0 11.1992-03.1993 11.1992-03.1993
MAN L 272 10.0 03.1993-09.1995 03.1993-09.1995
MAN FRH 422 12.0 01.1993-09.1996 01.1993-09.1996
MAN EM 223 6.9 02.1996-09.2001 02.1996-09.2001
MAN EM 222 6.9 02.1996-09.2001 02.1996-09.2001
MAN EM 192 6.9 10.1993-06.1997 10.1993-06.1997
MAN EL 262 6.9 02.1996-09.2001 02.1996-09.2001
MAN EL 262 12.0 07.1998-09.2001 07.1998-09.2001
MAN EL 222 6.9 11.1993-09.2001 11.1993-09.2001
MAN EL 202 6.9 01.1993-06.1997 01.1993-06.1997
MAN 18.360 12.0 03.1999-03.2004 03.1999-03.2004
MAN RN 353 12.0 09.1995-09.2001 09.1995-09.2001
MAN SD 200 11.4 10.1985-04.1991 10.1985-04.1991
MAN SG 240 12.0 04.1988-09.1989 04.1988-09.1989
MAN SG 240 12.0 09.1985-04.1994 09.1985-04.1994
MAN SG 240 12.0 11.1984-09.1989 11.1984-09.1989
MAN SG 242 12.0 04.1988-04.1993 04.1988-04.1993
MAN SG 242 12.0 04.1988-04.1994 04.1988-04.1994
MAN SG 242 12.0 09.1985-04.1994 09.1985-04.1994
MAN SG 272 10.0 04.1993-05.1995 04.1993-05.1995
MAN SG 283 6.9 06.2004- 06.2004-
MAN SG 292 12.0 04.1988-04.1994 04.1988-04.1994
MAN SG 312 10.0 04.1994-06.1997 04.1994-06.1997
MAN SG 322 10.0 04.1994-06.1997 04.1994-06.1997
MAN SG 322 10.0 05.1995-06.1997 05.1995-06.1997
MAN SL II 202 11.4 06.1984-04.1993 06.1984-04.1993
MAN SL II 202 12.0 06.1984-04.1994 06.1984-04.1994
MAN SM 152 6.9 11.1987-04.1994 11.1987-04.1994
MAN SM 182 6.9 11.1987-02.1995 11.1987-02.1995
MAN SM 192 6.9 11.1987-02.1995 11.1987-02.1995
NEOPLAN N 2216 SHD 12.0 11.2003- 11.2003-
NEOPLAN N 2216 SHD 12.8 01.2003- 01.2003-
NEOPLAN N 2216 SHDL 12.0 11.2003- 11.2003-
NEOPLAN N 2216 SHDL 12.8 11.2003- 11.2003-

Make Model Engine Year
MAN 10.150 6.9 [D0826OH02] 1987 - 2004
MAN 10.150 6.9 [D0826OH02] 1988 - 1992
MAN 10.180 6.9 [D0826OH02] 1988 - 1992
MAN 10.190 6.6 [D0826TOH] 1987 - 2004
MAN 10.225 6.9 [D0836LFL02] 2000
MAN 11.150 6.9 [D0826OH02] 1987 - 2004
MAN 11.190 6.6 [D0826TOH] 1987 - 2004
MAN 11.190 6.9 [D0826LOH06] 1993 - 1996
MAN 11.220 6.9 [D0826LOH15] 1995 - 2000
MAN 12.220 6.9 [D0826LOH15] 1999 - 2009
MAN 12.225 6.9 [D0836LFL02] 2001
MAN 13.220 6.9 [D0826LUH12] 1998 - 2001
MAN 13.220 6.9 [D0826LOH03] 2001 - 2004
MAN 14.220 6.9 [D0826LOH15] 1998
MAN 14.255 6.9 [D0836LFL05] 2002
MAN 14.285 6.9 2003
MAN 16.240 12.0 [D2866OH] 1979 - 1996
MAN 16.290 12.0 [D2866TOH/290] 1981 - 1996
MAN 16.360 12.0 [D2866LXOH] 1985 - 1996
MAN 16.372 12.0 [D2866LOH07] 1985 - 1996
MAN 18.220 6.9 [D0826LOH03] 1993 - 2001
MAN 18.255 6.9 [D0836LFL05] 2001
MAN 18.280 6.9 [D0836LOH02]
MAN 18.285 6.9 1996 - 2005
MAN 18.285 6.9 2003
MAN 18.310 12.0 [D2866LOH25] 1992
MAN 18.320 10.5 [D2066LOH01] 2006
MAN 18.360 12.0 [D2866LF27] 2000
MAN 19.284 6.9 [D0836LFL03] 2001
MAN 19.285 6.9 [D0836LFL03] 2001
MAN 20.224 6.9 2001
MAN 26.285 6.9 2001
MAN A 22 12.8 [E2876LUH03] 2009
MAN A 26 12.0 [D2866LUH21] 1998 - 2001
MAN EL 202 6.9 [D0826LUH03] 1993 - 1997
MAN EL 202 6.9 [D0826LUH] 1994 - 1997
MAN EL 222 6.9 [D0826LUH03] 1993 - 1997
MAN EL 262 12.0 [D2866LUH22] 1998
MAN EL 262 6.9 [D0826LUH] 1994 - 1997
MAN EM 11.222 6.9 [D0826LOH15] 1996 - 2001
MAN EM 13.222 6.9 [D0826LUH12] 1997 - 2001
MAN EM 192 6.9 [D0826LOH06] 1993 - 1997
MAN EM 222 6.9 [D0826LOH15] 1996
MAN EM 223 6.9 [D0826LOH15] 1987
MAN EM 223 6.9 [D0826LOH15] 1996
MAN FRH 422 12.0 [D2866LOH20] 1993 - 1996
MAN NG 262 10.0 [D2865LUH09] 1997 - 1998
MAN NG 262 12.0 [D2866LUH22] 1998
MAN NG 262 6.9 [D0826LUH01] 1992 - 1998
MAN NG 272 6.9 [D0826LUH01] 1992 - 1998
MAN NG 312 10.0 [D2865LUH07] 1995 - 1998
MAN NG 312 12.0 [D2866LUH26] 1998
MAN NG 313 12.0 [D2866LUH26] 1998
MAN NL 202 6.9 [D0826LUH] 1989 - 1994
MAN NL 202 6.9 [D0826LUH] 1991
MAN NL 202 6.9 [D0826LUH03] 1992
MAN NL 222 6.9 [D0826LUH03] 1992
MAN NL 223 6.9 [D0826LUH03] 1992
MAN NL 243 12.0 [E2866DUH04] 2002
MAN NL 262 10.0 [D2865LUH09] 1997
MAN NL 262 12.0 [D2866LUH22] 1998
MAN NL 262 6.9 [D0826LUH] 1991
MAN NL 263 12.0 [D2866LUH22] 1998
MAN NL 263 6.9 [D0826LUH] 1991
MAN NL 312 10.0 [D2865LUH07] 1995 - 1998
MAN NL 313 12.0 [D2866LUH26] 1998
MAN NM 152 4.4 [D0824LOH01] 1992 - 1997
MAN NM 152 6.9 [D0826OH02] 1990 - 1993
MAN NM 182 6.9 [D0826LOH01] 1990 - 1997
MAN NM 192 6.9 [D0826TOH] 1990 - 1997
MAN NM 222 6.9 [D0826LOH15] 1996
MAN NM 223 6.9 [D0826LOH15] 1987
MAN NM 223 6.9 [D0826LUH12] 1996
MAN NU 263 10.0 [D2865LUH09] 1996 - 1998
MAN NU 263 12.0 [D2866LUH22] 1998
MAN NU 263 6.9 [D0826LUH13] 1998
MAN NU 313 12.0 [D2866LUH26] 1998
MAN NU 313 15 12.0 [D2866LUH26] 1998
MAN NU 353 15 12.0 [D2866LUH21] 1998
MAN R 292 12.0 [D2866TOH] 1985 - 1993
MAN R 362 12.0 [D2866KUH] 1985 - 1992
MAN RH 352 12.0 [D2866LOH26] 1995
MAN RH 402 12.0 [D2866LOH23] 1995
MAN RH 403 12.0 [D2866LOH23] 1995
MAN RH 403 12.0 [D2866LOH23] 1998
MAN RH 414 12.0 [D2866LOH34] 2000
MAN RH 414 12.0 [D2866LOH34] 2002
MAN RH 463 12.8 [D2876LOH01] 2000
MAN RH 464 12.8 [D2876LOH03] 2000
MAN RH 464 12.8 [D2876LOH03] 2002
MAN RHC 414 12.0 [D2866LOH34] 2002
MAN RHC 464 12.8 [D2876LOH02] 2000
MAN RHS 414 12.0 [D2866LOH34] 2000
MAN RHS 414 12.0 [D2866LOH34] 2002
MAN RHS 464 12.8 [D2876LOH03] 2000
MAN RHS 464 12.8 [D2876LOH03] 2002
MAN RN 313 12.0 [D2866LUH20] 1996
MAN RN 353 12.0 [D2866LOH26] 1995
MAN RN 353 12.0 [D2866LUH21] 1997
MAN SD 200 11.4 [D2566MUH/192] 1975 - 1986
MAN SD 200 11.4 [D2566UH] 1985 - 1994
MAN SG 220 11.4 [D2566MUM] 1980 - 1985
MAN SG 220 11.4 [D2566MUH] 1980 - 1986
MAN SG 240 11.4 [D2566MUH] 1980 - 1986
MAN SG 240 12.0 [D2866TUH] 1984 - 1989
MAN SG 240 12.0 [D2866UH] 1985 - 1994
MAN SG 242 11.4 [D2566MUH] 1980 - 1986
MAN SG 242 12.0 [D2866TOH] 1985 - 1994
MAN SG 292 12.0 [D2866TUH] 1984 - 1989
MAN SG 292 12.0 [D2866TOH] 1985 - 1994
MAN SG 312 10.0 [D2865LUH07] 1994 - 1997
MAN SG 322 10.0 [D2865LUH07] 1994 - 1997
MAN SL 200 11.4 [D2566MUH] 1980 - 1986
MAN SL 200 11.4 [D2566MUH] 1980 - 1987
MAN SL 200 12.0 [D2866UH] 1986 - 1987
MAN SL 202 11.4 [D2566UH] 1984 - 1993
MAN SL 202 12.0 [D2866UH] 1984 - 1994
MAN SL 283 6.9 [D0836LOH55]
MAN SM 152 6.9 [D0826OH02] 1987 - 1994
MAN SM 182 6.9 [D0826LOH01] 1987 - 1995
MAN SM 192 6.9 [D0826LOH01] 1987 - 1995
MAN SR 280 11.4 [D2566MTUH] 1977 - 1986
MAN SR 321 11.4 [D2566MKUH] 1982 - 1986
MAN UL 240 12.0 [D2866TOH] 1986 - 1989
MAN UL 242 12.0 [D2866UH] 1987 - 1993
MAN UL 263 12.0 [D2866LUH25] 2003
MAN UL 272 10.0 [D2865LUH02] 1993
MAN UL 272 10.0 [D2865LUH02] 1993 - 1995
MAN UL 283 6.9 [D0836LOH02] 2003
MAN UL 292 12.0 [D2866TUH01] 1989 - 1993
MAN UL 312 10.0 [D2865LUH07] 1992 - 1996
MAN UL 313 12.0 [D2866LUH20] 1996
MAN UL 322 10.0 [D2865LUH07] 1992 - 1996
MAN UL 322 10.0 [D2865LUH08] 1995 - 1997
MAN UL 342 12.0 [D2866UH/240] 1989 - 1993
MAN UL 353 12.0 [D2866LUH21] 1997
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES 814 6.0 (LK/LN2)[OM356.901] 1984 - 1998
NEOPLAN N 2216 10.5 [D2066LOH03] 2006
NEOPLAN N 2216 SHD 12.0 [D2866LOH34] 2003
NEOPLAN N 2216 SHD 12.8 [D2876LOH03] 2003
NEOPLAN N 2216 SHDL 12.0 [D2866LOH34] 2003
NEOPLAN N 2216 SHDL 12.8 [D2876LOH03] 2003

BOSCH 0120689504
BOSCH 0120689507
BOSCH 0120689517
BOSCH 0120689522
BOSCH 0120689527
BOSCH 0120689540
BOSCH 0120689541
BOSCH 0120689546
BOSCH 0120689569
BOSCH 0120689575
BOSCH 0120689582
BOSCH 0986042850
BOSCH 0986047160
BOSCH 0986047163
BOSCH 120689504
BOSCH 120689507
BOSCH 120689517
BOSCH 120689522
BOSCH 120689527
BOSCH 120689540
BOSCH 120689541
BOSCH 120689569
BOSCH 120689582
BOSCH 1986A00009
BOSCH 986042850
BOSCH B120600100
DELCO 19025333
DELCO 19025352
DELCO 19025353
DELCO DRB2850
DELCO DRB7160
FIAT 500332014
ISKRA / LETRIKA 11203001
ISKRA / LETRIKA 11203085
ISKRA / LETRIKA 11203239
ISKRA / LETRIKA 11203242
ISKRA / LETRIKA AAT1313
ISKRA / LETRIKA AAT1318
ISKRA / LETRIKA AAT1337
ISKRA / LETRIKA AAT1340
ISKRA / LETRIKA IA1001
ISKRA / LETRIKA IA1106
KHD 1180040
MAHLE MG311
MAHLE MG351
MAHLE MG391
MAN 81261019084
MAN 83261016501
MERCEDES 0111549602
MERCEDES 111549602