Alternátor Brava 1.2 16V

3121 

1 skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: A4095 Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
FIAT Brava 1.2 16V 12.1998-10.2000 12.1998-10.2000
FIAT Bravo 1.2 16V 12.1998-10.2000 12.1998-10.2000
FIAT Doblo 1.2 8V 01.2001- 01.2001-
FIAT Marea 1.2 16V 10.1998- 10.1998-
FIAT Punto 1.2 16V 04.1997-06.2000 04.1997-06.2000
FIAT Punto 1.2 16V 04.1997-09.1999 04.1997-09.1999
LANCIA Y 1.2 16V 04.1997-09.2003 04.1997-09.2003

BOSCH 0986080550
DELCO DA4754
DELCO DRA3644
DENSO DAN629
FIAT 46231696
FIAT 46437413
FIAT 46516740
FIAT 46758245
MAGNETI MARELLI 063321629010
MAGNETI MARELLI 063321715010
MAGNETI MARELLI 63321629
MAGNETI MARELLI 63321715
MAGNETI MARELLI 63321782
MAGNETI MARELLI 944390902180
MAGNETI MARELLI MAN1039
MAGNETI MARELLI MRA90218
OE RNL63321715
OE RNL63321715T
VALEO 440490