Alternátor A0564S AS

6353 

Není skladem

Není skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: A0564S Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
VOLVO C70 2.0 D 10.2010- 10.2010-
VOLVO C70 2.0 D 10.2010- 10.2010-
VOLVO S60 2.0 D3 04.2010-04.2012 04.2010-04.2012
VOLVO S60 2.0 D3 04.2010-04.2012 04.2010-04.2012
VOLVO S60 2.0 D3 05.2012- 05.2012-
VOLVO S60 2.0 D4 05.2012- 05.2012-
VOLVO S60 2.4 D 06.2011- 06.2011-
VOLVO S60 2.4 D 06.2011- 06.2011-
VOLVO S60 2.4 D5 04.2010- 04.2010-
VOLVO S60 2.4 D5 AWD 04.2010- 04.2010-
VOLVO S60 2.4 D5 AWD 06.2011- 06.2011-
VOLVO S60 2.4 D5 AWD 06.2011- 06.2011-
VOLVO S60 2.5 T5 AWD 08.2015- 08.2015-
VOLVO S80 2.0 D3 01.2010- 01.2010-
VOLVO S80 2.0 D3 01.2010- 01.2010-
VOLVO S80 2.4 D 01.2010- 01.2010-
VOLVO S80 2.4 D 03.2006- 03.2006-
VOLVO S80 2.4 D5 01.2010- 01.2010-
VOLVO S80 2.4 D5 03.2006- 03.2006-
VOLVO S80 2.4 D5 06.2011- 06.2011-
VOLVO S80 2.4 D5 06.2011- 06.2011-
VOLVO S80 2.4 D5 AWD 01.2007- 01.2007-
VOLVO S80 2.4 D5 AWD 01.2010- 01.2010-
VOLVO S80 2.4 D5 AWD 06.2011- 06.2011-
VOLVO S80 2.5 AWD 10.2006- 10.2006-
VOLVO S80 2.5 FlexFuel 01.2010- 01.2010-
VOLVO S80 2.5 T 01.2010- 01.2010-
VOLVO S80 2.5 T 01.2012- 01.2012-
VOLVO S80 2.5 T 03.2006- 03.2006-
VOLVO S80 2.5 T 05.2008- 05.2008-
VOLVO S80 2.5 T 09.2012- 09.2012-
VOLVO V60 2.0 11.2013- 11.2013-
VOLVO V60 2.0 D3 09.2010- 09.2010-
VOLVO V60 2.0 D3 09.2010- 09.2010-
VOLVO V60 2.0 D3 12.2012- 12.2012-
VOLVO V60 2.4 AWD 06.2011- 06.2011-
VOLVO V60 2.4 AWD 06.2011- 06.2011-
VOLVO V60 2.4 AWD 10.2013- 10.2013-
VOLVO V60 2.4 D 04.2014- 04.2014-
VOLVO V60 2.4 D5 06.2011- 06.2011-
VOLVO V60 2.4 D5 06.2011- 06.2011-
VOLVO V60 2.4 D5 09.2010- 09.2010-
VOLVO V60 2.4 D5 12.2012- 12.2012-
VOLVO V60 2.4 D5 AWD 04.2014- 04.2014-
VOLVO V60 2.4 D5 AWD 04.2014- 04.2014-
VOLVO V60 2.4 D5 AWD 09.2010- 09.2010-
VOLVO V70 2.0 01.2013- 01.2013-
VOLVO V70 2.0 03.2010- 03.2010-
VOLVO V70 2.0 D5 AWD 03.2010-07.2011 03.2010-07.2011
VOLVO V70 2.0 D5 AWD 03.2010-07.2011 03.2010-07.2011
VOLVO V70 2.4 4×4 01.2013- 01.2013-
VOLVO V70 2.4 AWD 10.2013- 10.2013-
VOLVO V70 2.4 AWD 12.2009- 12.2009-
VOLVO V70 2.4 D 03.2006- 03.2006-
VOLVO V70 2.4 D 10.2009-07.2010 10.2009-07.2010
VOLVO V70 2.4 D 12.2009- 12.2009-
VOLVO V70 2.4 D5 08.2007- 08.2007-
VOLVO V70 2.4 D5 AWD 10.2007- 10.2007-
VOLVO V70 2.5 FlexiFuel 10.2009- 10.2009-
VOLVO V70 2.5 T 05.2008- 05.2008-
VOLVO V70 2.5 T 08.2007- 08.2007-
VOLVO XC60 2.0 04.2012- 04.2012-
VOLVO XC60 2.0 DRIVe 03.2010- 03.2010-
VOLVO XC60 2.0 DRIVe 03.2010- 03.2010-
VOLVO XC60 2.4 AWD 10.2013- 10.2013-
VOLVO XC60 2.4 D 05.2008- 05.2008-
VOLVO XC60 2.4 D 05.2008- 05.2008-
VOLVO XC60 2.4 D5 05.2008- 05.2008-
VOLVO XC60 2.4 D5 AWD 04.2014- 04.2014-
VOLVO XC60 2.4 D5 AWD 06.2011- 06.2011-
VOLVO XC60 2.4 D5 AWD 06.2011- 06.2011-
VOLVO XC60 2.4 D5 AWD 07.2009- 07.2009-
VOLVO XC60 2.4 DRIVe 07.2009- 07.2009-
VOLVO XC60 2.5 T5 AWD 04.2014- 04.2014-
VOLVO XC70 2.0 AWD 08.2011- 08.2011-
VOLVO XC70 2.0 D 08.2011- 08.2011-
VOLVO XC70 2.0 D 08.2011- 08.2011-
VOLVO XC70 2.4 AWD 08.2007- 08.2007-
VOLVO XC70 2.4 AWD 08.2007- 08.2007-
VOLVO XC70 2.4 AWD 08.2007- 08.2007-
VOLVO XC70 2.4 AWD 10.2013- 10.2013-
VOLVO XC70 2.4 D 01.2010- 01.2010-
VOLVO XC70 2.4 D 12.2009- 12.2009-
VOLVO XC70 2.4 D5 AWD 08.2007- 08.2007-
VOLVO XC90 2.5 AWD 10.2012- 10.2012-

BOSCH 0125811002
BOSCH 0125811005
BOSCH 0125811019
BOSCH 0125811020
BOSCH 0125811109
BOSCH 0125811110
VOLVO 30659131
VOLVO 30659136
VOLVO 31285628
VOLVO 31419556
VOLVO 36001341
VOLVO 36012619