Alternátor A0518PR AS

2336 

5 skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: A0518PR Kategorie:
 

Popis

Značka vozidla Model Vyráběno od / do Kód motoru
ISUZU Amigo 2.2 01.1998-01.1998 01.1998-01.1998
ISUZU Amigo 2.2 01.1999-01.2000 01.1999-01.2000
ISUZU Rodeo 2.2 01.1998-01.2000 01.1998-01.2000
ISUZU Rodeo 2.2 01.2001-01.2001 01.2001-01.2001
ISUZU Rodeo 2.2 Sport 01.2001-01.2001 01.2001-01.2001
OPEL Astra F 1.4 i 03.1992-01.1998 03.1992-01.1998
OPEL Astra F 1.4 i 09.1991-09.1998 09.1991-09.1998
OPEL Astra F 1.4 i 16V 01.1996-01.1998 01.1996-01.1998
OPEL Astra F 1.6 09.1995-01.1998 09.1995-01.1998
OPEL Astra F 1.6 09.1995-09.1998 09.1995-09.1998
OPEL Astra F 1.6 i 03.1992-08.1994 03.1992-08.1994
OPEL Astra F 1.6 i 05.1992-12.1994 05.1992-12.1994
OPEL Astra F 1.6 i 09.1991-01.1998 09.1991-01.1998
OPEL Astra F 1.6 i 09.1995-01.1998 09.1995-01.1998
OPEL Astra F 1.7 D 07.1992-09.1998 07.1992-09.1998
OPEL Astra F 1.8 16V 09.1995-08.1997 09.1995-08.1997
OPEL Astra F 1.8 16V 09.1995-09.1996 09.1995-09.1996
OPEL Astra F 1.8 i 03.1992-09.1998 03.1992-09.1998
OPEL Astra F 1.8 i 09.1991-01.1998 09.1991-01.1998
OPEL Astra F 1.8 i 09.1991-01.1998 09.1991-01.1998
OPEL Astra F 1.8 i 16V 06.1993-01.1998 06.1993-01.1998
OPEL Astra F 1.8 i 16V 06.1993-08.1994 06.1993-08.1994
OPEL Astra F 1.8 i 16V 06.1993-10.1994 06.1993-10.1994
OPEL Astra F 1.8 i 16V 07.1994-01.1998 07.1994-01.1998
OPEL Astra F 1.8 i 16V 07.1994-01.1998 07.1994-01.1998
OPEL Astra F 1.8 i 16V 09.1994-01.1998 09.1994-01.1998
OPEL Astra F 1.8 i 16V 09.1994-01.1998 09.1994-01.1998
OPEL Astra F 1.8 i 16V 11.1994-03.2001 11.1994-03.2001
OPEL Astra F 1.8 i 16V 11.1994-03.2001 11.1994-03.2001
OPEL Astra F 1.8 i 16V 11.1994-09.1998 11.1994-09.1998
OPEL Astra F 1.8 i 16V 11.1994-09.1998 11.1994-09.1998
OPEL Astra F 2.0 GSi 16V 09.1991-01.1998 09.1991-01.1998
OPEL Astra F 2.0 i 03.1992-09.1998 03.1992-09.1998
OPEL Astra F 2.0 i 03.1993-10.1994 03.1993-10.1994
OPEL Astra F 2.0 i 09.1991-01.1998 09.1991-01.1998
OPEL Astra F 2.0 i 09.1991-07.1994 09.1991-07.1994
OPEL Astra F 2.0 i 16V 02.1995-01.1998 02.1995-01.1998
OPEL Astra F 2.0 i 16V 02.1995-09.1998 02.1995-09.1998
OPEL Astra F 2.0 i 16V 03.1993-01.1998 03.1993-01.1998
OPEL Calibra A 2.0 i 06.1990-07.1997 06.1990-07.1997
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 02.1994-07.1997 02.1994-07.1997
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 06.1990-02.1994 06.1990-02.1994
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 4×4 02.1994-07.1997 02.1994-07.1997
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 4×4 06.1990-02.1994 06.1990-02.1994
OPEL Calibra A 2.0 i 4×4 06.1990-07.1997 06.1990-07.1997
OPEL Calibra A 2.0 i Turbo 4×4 03.1992-07.1997 03.1992-07.1997
OPEL Combo 1.2 i 07.1994-10.2001 07.1994-10.2001
OPEL Combo 1.4 07.1994-10.2001 07.1994-10.2001
OPEL Combo 1.4 16V 08.1999-10.2001 08.1999-10.2001
OPEL Corsa B 1.4 i 01.1993-12.2000 01.1993-12.2000
OPEL Corsa B 1.4 i 03.1993-09.2000 03.1993-09.2000
OPEL Corsa B 1.4 i 03.1993-09.2000 03.1993-09.2000
OPEL Corsa B 1.4 i 16V 08.1997-09.2000 08.1997-09.2000
OPEL Corsa B 1.6 i 16V 08.1997-09.2000 08.1997-09.2000
OPEL Corsa B 1.6 i 16V 09.1994-09.2000 09.1994-09.2000
OPEL Frontera A 2.0 i Sport 03.1992-10.1998 03.1992-10.1998
OPEL Frontera A 2.2 i 03.1995-10.1998 03.1995-10.1998
OPEL Frontera B 2.2 i 10.1998- 10.1998-
OPEL Omega B 2.0 i 03.1994-09.1999 03.1994-09.1999
OPEL Omega B 2.0 i 03.1994-12.2000 03.1994-12.2000
OPEL Omega B 2.0 i 16V 03.1994-09.1999 03.1994-09.1999
OPEL Omega B 2.2 i 16V 09.1999-07.2003 09.1999-07.2003
OPEL Sintra 2.2 i 16V 11.1996-04.1999 11.1996-04.1999
OPEL Tigra 1.4 i 16V 07.1994-12.2000 07.1994-12.2000
OPEL Tigra 1.4 i 16V 08.1997-12.2000 08.1997-12.2000
OPEL Tigra 1.6 i 16V 07.1994-08.1998 07.1994-08.1998
OPEL Tigra 1.6 i 16V 08.1997-08.1998 08.1997-08.1998
OPEL Vectra A 1.6 09.1988-05.1993 09.1988-05.1993
OPEL Vectra A 1.6 i 01.1992-12.1995 01.1992-12.1995
OPEL Vectra A 1.6 i 01.1992-12.1995 01.1992-12.1995
OPEL Vectra A 1.6 i 01.1992-12.1995 01.1992-12.1995
OPEL Vectra A 1.6 i 01.1992-12.1995 01.1992-12.1995
OPEL Vectra A 1.6 i 09.1988-11.1995 09.1988-11.1995
OPEL Vectra A 1.6 i 09.1993-11.1995 09.1993-11.1995
OPEL Vectra A 1.6 S 09.1988-05.1993 09.1988-05.1993
OPEL Vectra A 1.8 i 01.1993-12.1995 01.1993-12.1995
OPEL Vectra A 1.8 i 01.1993-12.1995 01.1993-12.1995
OPEL Vectra A 1.8 i 03.1990-11.1995 03.1990-11.1995
OPEL Vectra A 1.8 i 03.1990-11.1995 03.1990-11.1995
OPEL Vectra A 1.8 i 09.1988-10.1990 09.1988-10.1990
OPEL Vectra A 1.8 i 4×4 01.1993-12.1995 01.1993-12.1995
OPEL Vectra A 1.8 i 4×4 01.1993-12.1995 01.1993-12.1995
OPEL Vectra A 1.8 i 4×4 01.1993-12.1995 01.1993-12.1995
OPEL Vectra A 1.8 S 09.1988-07.1989 09.1988-07.1989
OPEL Vectra A 1.8 S 09.1989-10.1990 09.1989-10.1990
OPEL Vectra A 1.8 S 4×4 01.1989-07.1989 01.1989-07.1989
OPEL Vectra A 2.0 16V 2000 GT 02.1990-11.1995 02.1990-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 16V 2000 GT 4×4 02.1990-11.1995 02.1990-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 GTi 09.1988-11.1995 09.1988-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 i 09.1988-10.1990 09.1988-10.1990
OPEL Vectra A 2.0 i 09.1988-11.1995 09.1988-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 i 16V 02.1990-11.1995 02.1990-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 i 16V 06.1994-11.1995 06.1994-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 i 16V 2000 GT 01.1989-06.1994 01.1989-06.1994
OPEL Vectra A 2.0 i 16V 4×4 06.1994-11.1995 06.1994-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 i 4×4 01.1989-10.1990 01.1989-10.1990
OPEL Vectra A 2.0 i 4×4 01.1989-11.1995 01.1989-11.1995
OPEL Vectra A 2.0 i Turbo 4×4 06.1994-11.1995 06.1994-11.1995
OPEL Vectra B 1.6 i 10.1995-04.2002 10.1995-04.2002
OPEL Vectra B 1.6 i 10.1995-07.2003 10.1995-07.2003
OPEL Vectra B 1.6 i 11.1996-06.2000 11.1996-06.2000
OPEL Vectra B 1.6 i 11.1996-06.2000 11.1996-06.2000
OPEL Vectra B 1.6 i 16V 10.1995-07.2002 10.1995-07.2002
OPEL Vectra B 1.6 i 16V 11.1996-07.2002 11.1996-07.2002
OPEL Vectra B 1.8 16V 10.1995-09.2000 10.1995-09.2000
OPEL Vectra B 1.8 16V 11.1996-09.2000 11.1996-09.2000
OPEL Vectra B 1.8 i 16V 10.1995-09.2000 10.1995-09.2000
OPEL Vectra B 1.8 i 16V 10.1995-09.2000 10.1995-09.2000
OPEL Vectra B 1.8 i 16V 11.1996-09.2000 11.1996-09.2000
OPEL Vectra B 1.8 i 16V 11.1996-09.2000 11.1996-09.2000
OPEL Vectra B 2.0 i 10.1995-02.2002 10.1995-02.2002
OPEL Vectra B 2.0 i 10.1995-04.2002 10.1995-04.2002
OPEL Vectra B 2.0 i 11.1996-02.2002 11.1996-02.2002
OPEL Vectra B 2.0 i 16V 09.1995-09.2002 09.1995-09.2002
OPEL Vectra B 2.0 i 16V 10.1995-09.2000 10.1995-09.2000
OPEL Vectra B 2.0 i 16V 11.1996-09.2000 11.1996-09.2000
OPEL Vectra B CC 1.8 16V 10.1995-09.2000 10.1995-09.2000
VAUXHALL Astra F 1.6 i 01.1996-03.2001 01.1996-03.2001
VAUXHALL Astra F 1.6 i 03.1992-09.1998 03.1992-09.1998
VAUXHALL Astra F 1.8 16V 03.1996-03.2001 03.1996-03.2001
VAUXHALL Astra F 1.8 16V 11.1994-03.2001 11.1994-03.2001
VAUXHALL Astra F 1.8 i 03.1992-09.1998 03.1992-09.1998
VAUXHALL Astra F 1.8 i 09.1991-02.1998 09.1991-02.1998
VAUXHALL Astra F 1.8 i 16V 06.1993-10.1994 06.1993-10.1994
VAUXHALL Astra F 1.8 i 16V 09.1994-02.1998 09.1994-02.1998
VAUXHALL Astra F 1.8 i 16V 09.1994-02.1998 09.1994-02.1998
VAUXHALL Astra F 2.0 i 03.1992-09.1998 03.1992-09.1998
VAUXHALL Astra F 2.0 i 03.1993-10.1994 03.1993-10.1994
VAUXHALL Astra F 2.0 i 09.1991-02.1998 09.1991-02.1998
VAUXHALL Astra F 2.0 i 16V 02.1995-09.1998 02.1995-09.1998
VAUXHALL Astra F 2.0 i 16V 09.1991-02.1998 09.1991-02.1998
VAUXHALL Astra MK III 1.4 05.1993-02.1998 05.1993-02.1998
VAUXHALL Astra MK III 1.4 09.1991-09.1993 09.1991-09.1993
VAUXHALL Astra MK III 1.8 05.1993-02.1998 05.1993-02.1998
VAUXHALL Astra MK III 1.8 16V 09.1995-02.1998 09.1995-02.1998
VAUXHALL Astra MK III 1.8 i 16V 01.1994-12.1996 01.1994-12.1996
VAUXHALL Astra MK III 2.0 16V 01.1994-02.1998 01.1994-02.1998
VAUXHALL Astra MK III 2.0 i 16V 01.1994-02.1998 01.1994-02.1998
VAUXHALL Cavalier 2.0 i 16V 09.1993-11.1995 09.1993-11.1995
VAUXHALL Cavalier 2.0 i 4×4 01.1991-10.1992 01.1991-10.1992
VAUXHALL Cavalier MK 2.0 i Turbo 4×4 06.1992-11.1994 06.1992-11.1994
VAUXHALL Combo 1.4 07.1994-10.2001 07.1994-10.2001
VAUXHALL Combo 1.4 07.1994-10.2001 07.1994-10.2001
VAUXHALL Corsa B 1.4 i 16V 09.1994-09.2000 09.1994-09.2000
VAUXHALL Corsa B 1.6 i 16V 09.1994-09.2000 09.1994-09.2000
VAUXHALL Corsavan 1.4 i 01.1994-09.2000 01.1994-09.2000
VAUXHALL Frontera A 2.0 i 4×4 Sport 03.1992-10.1998 03.1992-10.1998
VAUXHALL Frontera A 2.0 i 4×4 Sport 03.1992-10.1998 03.1992-10.1998
VAUXHALL Frontera A 2.2 i 4×4 Long 03.1995-10.1998 03.1995-10.1998
VAUXHALL Frontera B 2.2 i 10.1998-10.2004 10.1998-10.2004
VAUXHALL Omega 2.0 03.1994-09.1999 03.1994-09.1999
VAUXHALL Omega 2.0 16V 03.1994-09.1999 03.1994-09.1999
VAUXHALL Omega 2.0 i 03.1994-09.1999 03.1994-09.1999
VAUXHALL Omega 2.0 i 03.1994-12.2000 03.1994-12.2000
VAUXHALL Omega 2.2 i 16V 09.1999- 09.1999-
VAUXHALL Tigra 1.6 16V 07.1994- 07.1994-
VAUXHALL Vectra 1.6 i 11.1996-03.2002 11.1996-03.2002
VAUXHALL Vectra 1.6 i 16V 11.1996-03.2002 11.1996-03.2002
VAUXHALL Vectra 1.8 i 16V 11.1996-09.2000 11.1996-09.2000
VAUXHALL Vectra 2.0 i 10.1995-03.2002 10.1995-03.2002
VAUXHALL Vectra 2.0 i 16V 10.1995-09.2000 10.1995-09.2000
VAUXHALL Vectra 2.0 i 16V 11.1996-09.2000 11.1996-09.2000
VAUXHALL Vectra B 1.8 Dualfuel 09.2000-03.2002 09.2000-03.2002
VAUXHALL Vectra B 1.8 Dualfuel 09.2000-07.2003 09.2000-07.2003

BOSCH 0123505002
BOSCH 0124415008
BOSCH 0986043680
DAF 1516408R
DELCO 10479384
DELCO 10479923
DELCO 10480222
DELCO 10480384
DELCO 3493409
DELCO 3493823
DELCO 3493824
DELCO 3493923
DELCO 3493927
DELCO 384
DELCO 409
DELCO 823
DELCO 824
DELCO 923
DELCO DRA3479
DELCO DRA3479N
DELCO RAA14589
DENSO DAN1342
ISKRA / LETRIKA 11209020
ISKRA / LETRIKA 11209407
ISKRA / LETRIKA AAK5513
ISKRA / LETRIKA AAK5535
ISUZU 8104799230
MAGNETI MARELLI 063534150080
MAGNETI MARELLI 944390452700
MAHLE MG495
OPEL 24439410
OPEL 6204000
OPEL 6204002
OPEL 6204109
OPEL 9201489
OPEL 92059984
OPEL R1530052
VALEO 2542273
VALEO SG10B012
VALEO SG10B041