Alternátor 12V 100A INA

5044 

3 skladem

ZarukaZnacka

12



Katalogové číslo: CAL20136AS Kategorie:
 

Popis

Značka Model Motorizaci Rok výroby od Rok výroby do Výkon KW Výkon KM
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004-03 2010-10 59 80
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004-03 2010-10 74 100
OPEL ASTRA H Box (L70), ASTRA H Est 1.7 CDTI (L70) 2004-03 2010-10 74 101
OPEL ASTRA H Estate (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004-08 2010-10 59 80
OPEL ASTRA H Estate (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004-08 2010-10 74 101
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005-03 2010-10 59 80
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005-03 2010-10 74 101
OPEL MERIVA A MPV (X03) 1.7 CDTI (E75) 2003-09 2010-05 74 100
OPEL MERIVA A MPV (X03) 1.7 CDTI (E75) 2006-09 2010-05 92 125
OPEL MERIVA A MPV (X03) 1.7 DTI (E75) 2003-09 2010-05 55 75
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98) 1.7 CDTI 16V 2003-04 2005-05 59 80
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98 1.7 CDTI 16V (F08, F48) 2003-04 2005-05 59 80
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98) 1.7 CDTI 16V 2003-04 2005-05 59 80
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) (T98), ASTR 1.7 CDTI 2003-07 2006-08 59 80
VAUXHALL MERIVA A (X03), MERIVA Mk I (A 1.7 CDTi 2003-09 2005-08 74 100

BOSCH 0986048320
DELCO REMY DRA4228
DELCO REMY DRA4228N
DELCO REMY RAA15339
DELCO REMY WA15339
HITACHI 2506102
HITACHI 2506103
HITACHI LR100508
HITACHI LR1100508
HITACHI LR1100508B
HITACHI LR1100508C
HITACHI LR1100508E
HITACHI LR1100508F
ISUZU 8973695070
ISUZU 8973695071
ISUZU 8973695072
ISUZU 8973695073
ISUZU 8980564410
MAGNETI MARELLI 944390903360
MAGNETI MARELLI MRA90336
OPEL 1204619
OPEL 6204183
OPEL 6204199
OPEL 6204254
OPEL 6204288
OPEL 93189498
OPEL 95520890
OPEL 97369507
OPEL R1530092
VALEO 440652
VALEO 443133
VALEO 747123