Alternátor 12V 100A

4393 

4 skladem

Online platba přes Payu Platba Kartou

Zaruka

Znacka



Katalogové číslo: CAL30160AS Kategorie:
 

Popis

Značka Model Motorizaci Rok výroby od Rok výroby do Výkon KW Výkon KM
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ), DISCOVERY Â 2.5 TDI 4×4 1989-10 1998-10 83 113
LAND ROVER RANGE ROVER I, RANGE ROVER Â 2.5 TD 4×4 1989-10 1994-04 89 121
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A), RANGE R 2.5 D 4×4 1994-07 2002-03 100 136

BOSCH 0001516101
BOSCH 0986033310
BOSCH 0986044761
BOSCH 0986080820
DELCO REMY DRA3587
MAGNETI MARELLI 54022459
MAGNETI MARELLI 54022498
MAGNETI MARELLI 63321358
MAGNETI MARELLI 63340004
MAGNETI MARELLI 63341321
MAGNETI MARELLI 63341358
MAGNETI MARELLI MAN674
MAGNETI MARELLI MAN831
ROVER AMR5425
ROVER YLE10075
ROVER YLE10113
ROVER YLE10113E
ROVER YLE1013
VALEO 436181
VALEO 437825
VALEO VA484